Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011 - Strana 3
Strana 3 od 8 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 76
  1. #21
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011

    Drago mi je da su se svi lepo proveli, ja jos sabiram utiske u glavi, a i jos sam malo pjan

    Veliko hvala upravi kampa DUNAV i AMK Jedinstvo i nasem vec sad tradicionlanom keteringu SUNSET

    p.s.Adrenalin, ukrao sam ti slike da okacim na R4 profil na spejzbuku
      Vrh

  2. #22
    Renault 4 TL
    Član od
    14.12.2009.
    Lokacija
    Hungary/Szeged
    Godine
    59
    Poruke
    228

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011

    PRIJATELJI!

    Ovakvo druzenje, zurku, ne bi smeo niko da izostavi!

    Domacinima
    Kuvarima
    Kampu Dunav

    Svima

    (stig'o kuci, utisci opsirnije i slike (trista i kusur ) sutra)

    The best feelings are those that
    have no words to describe them...
      Vrh

  3. #23
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011

    Citat Whitesnake kaže:
    Sve je manje crveniiih
    Khm,khm
    Mr.4
      Vrh

  4. #24
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011

    Citat cokanj kaže:
    Bome Dreani i mi dosli nasem kucerak u Srem
    Lepo smo se proveli upoznali nove simpaticne persone a i stare proverene
    Prelepa atmosvera, opusten kao da se vozis u cetvorci, klopa provereno dobra
    Centralna Uprava na nivou svaka cast Sreca njihova sto smo mi dobre duse pocese kviz i nagrade ko i svaka vlast "mito i korupcija" ono nemos videti ni na televiziji
    Naravno sala svaka cast za BG-Ogranak
    Teo sam da spomenrm moju generaciju: Joca4,Katras,i BibaZoko bas su me napustili
    a imo sam i mlogo vremena nisam imo Caricinih platina
    Zelim da mi budete zdravi i do skorog novog susreta
    CD.
    Cokanj, niko tebe nije napustio,samo se ti tesi,nego s'ti bio maaaalko umoran a mi iz objektivnih razloga nismo mogli ovaj put n i k a k o, najiskrenije mi je veoma zao sto je tako,aliii,
    visa silaaaaa-nema se-nemoze se. E n d e
    Mr.4
      Vrh

  5. #25
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011

    Citat Deki kaže:
    Svaka vam dala KV Crew ponovo na visini zadatka kao po obicaju! Ova simpaticna grupa entuzijasta i zaljubljenika u ovo starovremensko vozilo daje poseban ton svakom nasem okupljanju. I nastup i kostimografija su bili za cistu desetku. Nema sta da ih nema valjalo bi ih izmisliti, samo da se neuobraze . Veliki respekt za Frmu i njegove Slavonce,pa ljudi su dosli u tolikom broju da su neki neobavesteni izvori u gradu verovatno pomislili da se igra neka medjunarodna utakmica. Isto vazi za severnu brigadu na celu sa Atilom i Dr Solexom genijalci sa neiscrpnom energijom i voljom za druzenje. Da nezaboravim i goste iz Zenice malo iznenadjenje za nasu veliku radost uz njihovo prisustvo !!! Na kraju,a mozda je trebalo i na pocetku ovo napisati sve pohvale za nase rukovodstvo,deca ovo iz godine u godinu rade na najvisem nivou. Stvar vec poprima ozbiljne razmere,al da ih nefalim mnogo pokvarice se !!! Sve pozdrave i za ostale clanove i nase drugare svi su na kraju pobednici vremena,i to je ono sto ostaje za pamcenje. Moram na kraju (konacno) da izrazim zal za nedolaskom starije ekipe,tandema BibaZokija,Katrasa i Ruzice kao i porodice Sokolovacki zaista nam fali taj deo grupe posto su kao staro vino daju posebnu aromu. . Ipak se nadam najjiskrenije da ce u bliskoj buducnosti biti obnovljen taj deo naseg kluba,da nam cika Dule i tetka Borka neostanu usamljeni !!? Svima vama drugari veliki pozdrav uz zelje da se sto cesce ovako druzimo u zdravlju i veselju!!!
    Hvala Deki, prijatno sam iznenadjen, a nisam ni sumnjao od tebe, da mozes toliko da coveku izazoves pozitivne emocije, medjutim stvarno smo onemoguceni,i bas mi je krivo zbog nedolaska.Ovaj put, je dosad jedini sto nismo mogli, a neznam da li ce ih jos biti. Zahvaljujem i dragim gostima koji su nam ukazali poverenje i dosli punog srca u nas skromni klub,i.........
    Mr.4
      Vrh

  6. #26
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011

    R2D2 bezbedno i sigurno stigao kući.
    Šofer baš sada kljoka prvo pivo i gleda neki blesavi sajt o renault 4
    Sad ozbiljno. Sada sam se vratio kući, sve O.K., R2D2 izdržao (zašto ne bi - i to sad sa pojačanom regulaciom zahvaljujući gosn' Čokanju).
    Dr.Solex napisao što i ja mislim, samo slike.....ehhhhh....ne 300, nego više od 400 komada. A sad da ja to pregledavam, pa da smanjujem dimenzije, pa da kačim....neka, sutra idem da kupim drugu tastaturu i miša
    Sutra se javljam sa više teksta. (Odoh ja malko spavati )
      Vrh

  7. #27

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011

    Vidim ja, da su opet oni Srbi oterali vas u neki logor i terali vas da žderete neku gadnu hranu a da o životnoj tekućini i ne govorim pročitao sam, da je bila prisutna i kokakola jadni moj Savo...
    Falabogu, što nisam došao. Pa da slušam blentarije, k'o da smo najnormalniji od klubova u tom logoru il' tako nešto I da čitam od Kralja platina, da smo ga napustili i graje vezane na taj vaš blentavi susret. Pa 'ko će, pobogu vas da gleda?
    Slao sam sms pozdrav Savi kad ste počeli sa tim mukotrpnim provođenjem od dva dana, nisu vas val'da opet terali u neke bezvezne psihoterapeutske odaje koji oni zovu sad po novom - bungalov? A vi mislili, kako je bilo sve fino.
    I, da, kad sam se vraćao iz OT sajma u Samoboru, razgovarao sam telefonom sa nekim individuuima, imena im nisam ćuo, nego samo ovo: heeeeeeeeeeeeej, štbnitudšo pzdrvte frmidoktur završonukućunemdakukaš evnas u madjvidmose ajdlpsprvdi.... Kokakaola, garant Nemojte tu tekućini više piti, nikako
    I pogledah fotke sa okupljanja. Sve neki poznati likovi, al' mi nešto nije jasno: jel to tamo bio i bivši maltretator? Kako ste ga bre pustili blizu? Pa zar nije negde u Indoneziji i traži neki material na temu: lovci na glave i klub Četvorki? Morali bi ga na lanac, kao i onaj KV, pa u podrumsku biblioteku, majćicu milu...
    A sad moram da nešto pitam:
    na fotkama Četvorki na početnom okupljanju gde stoji na veliko nekih parola, vidio sam prvu Četvorku sa leve strane, lepu R4L, sa okruglim migavcima napred, starom lepom maskom, OT pravi, ali samo nešto:
    čija je i ko je bre stavio okrugle bočne migavce na mesto gde stoje?
    To je 'taljan i oni n i k a d a nisu imali bočne tamo, gde ih je stavio ovaj i pokvario prelepu figuru najlepšeg auta

    A u Huniji ću ja vama da pijem krv i da vam objasnim ponašanje članova i šta je kokakola pa da ondak vidim kojeg od generacije neće biti i tako to...

    Nisam zavidan, al' mi je žao kol'ko imadem kose na glavi, što nisam mogao doći. Moja bolja 3/4 još i nikako da ju smirim.
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  8. #28
    Baby Renault 4
    Član od
    03.09.2009.
    Aktivnost
    15.09.2017
    Lokacija
    BG
    Godine
    46
    Poruke
    16

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011

    Citat sawoodean kaže:
    Drago mi je da su se svi lepo proveli, ja jos sabiram utiske u glavi, a i jos sam malo pjan

    Veliko hvala upravi kampa DUNAV i AMK Jedinstvo i nasem vec sad tradicionlanom keteringu SUNSET

    p.s.Adrenalin, ukrao sam ti slike da okacim na R4 profil na spejzbuku
    Ako!

    nije bas neka kolicina ali ima interesantnih...
    You can't always get what you want
    But if you try sometimes well you might find
    You get what you need
      Vrh

  9. #29
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011

    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU
      Vrh

  10. #30
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 2011

    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,
      Vrh

Slične teme

  1. Prijave za put po "Katraševoj ruti" ali sa drugim datumom polaska!!!
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 170
    Poslednja poruka: 13.07.2011, 17:48
  2. Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 16.04.2011, 20:02
  3. Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 04.05.2010, 06:38
  4. Меморијално окупљање " Чика Раша "
    Autor MIRKO 5 u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 10.04.2010, 16:41
  5. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 30.04.2008, 11:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •