LED Stop svetla
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 99
  1. #1

    LED Stop svetla

    Evo razmisljao sam za ovo kako bi puno bolje izgledalo i modernije kako bi se pozadi uradile,i promenljivog intenziteta da budu, bas bi bilo extra. A koliko sam cuo frka je isto i sa LED, i dobro je sto su nama manja stop svetla manje ce nam i trebati, pa ajde Snejce...do ya thing....



    tako nekako:)...

    PS Zmijo, posle ovoga ces bitihladan kao....LED.
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: LED Stop svetla

    Vec radim na tome al besplatni uzorci ultra bright dioda nece vise da dodju do mene idi na vishay.com i naruci 6kom (da bi ti poslali) narandzaste (prvo migavce da odradimo) poslednje na spisku ciji je precnik 5mm videce tip 5800... Mocices 2x posle ce prestati da salju, kad bi i ostali clanovi foruma pomogli bilo bi lepo, stigne kuci donese onaj sa kombijem nista zivo se ne placa!!!!!
    A posle crvene....
    A lako je napraviti tj malo teze izraditi al je jako prosto samo snop svetla na kraju treba podesiti da se slaze sa ostalima...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #3

    Re: LED Stop svetla

    probacu, ali ja kada sam citao nesto na netu i nije toliko komplikovano bo da se odrade vec su te male LED diodice skuplje bile malo, tako su barem komentari bili.

    Mislim da bi to extra izgledalo, bas onako....novi retro:)
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Re: LED Stop svetla

    Imna jedna dobra forica, kod kineza se kupi sveiljka kao za šlem. Čini mi se da ima osam dioda. Rade na jednu bateriju od 1.5 V. Lampa košta 250 dinara i dugotrajna je. Čak ima i četiri režima rada, samo četiri diode da svetle, šest ili svih osam plus svih osam mogu i da "trepću" (taman kao migavac)
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: LED Stop svetla

    Znam za tu varijantu ali kineske diode nece bas uvek da rade keko treba, kad je bas hladno... ipak zna se sta je kvalitet, jos kad bi neko odavde narucio diode da pomogne nama koji hocemo da ih stavljamo inace kvalitet ovih dioda je vrhunski...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: LED Stop svetla

    Oces nesto ovakvo. ovo je laksa varijanta sa super lepkom


    ili bas da budu lepo rasporedjene, e tu onda ima posla malcice vise... Nego je problem nabaviti led diode, a ima crvenih gde oces ima u ITC elektroniku za 6din crvene ultra bright i jos su spolja bele (e kad bi imali izbeljena zadnja svatle tj stopaljke)...
    Ja trazim narandzaste...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  7. #7

    Re: LED Stop svetla

    Aj radimo kombinaciju jedno recimo samo crvene da vidimo kako ce to da izgleda, da frikombinujemo malo(imam i jos jednu ideju a to je da menjaju boju:), ali ovo ne smes nikome da kazes jer je to protivzakonito:))

    Elem, odakle ti ona verjanta gore sto si postovao sada, jer sa neta ili si je uradio?
    Ja sam mislio da nekako izgorimo neku plastiku, tj izbusimo lepo pa posle sredimo i oznacimo gde treba da stoje LED. A ne bi lose bilo ni fazon...samo na stranama kao kolut da napravimo, recimo kao passat novi sto ima.

    I jos jedno pitanjee.....jer moze i kombinacija da se uradi, tj da svetli i stop i ovo sa straneili bi bilo too much????

    STo se tice plastike izbeljene, sve ce bata sa vodenom smirglom da sredi :)
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: LED Stop svetla

    E moj Bojsa ne moze to smirgla to je obojena plastika tj plastika u boji i samo jako sunce tu pomaze... Zbog reakcije unutar plastike...
    Nisam te bas lepo razumeo za ovo, ma kakva plastika treba da se topi kad lemim nego lepo tanka sper ploca i posle se ofarba u boju koju oces i lako se busi i sece i lepi i sve...a Led se ne greje...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  9. #9

    Re: LED Stop svetla

    Pa mislio sam kao osnova za LED, da bude neka plastika, providna ili vec kako.,..ok moze i sper, lepo oznacimo i izbusimo rupe za LED i bude sve pod konac.

    Mozemo za zadnje da uradimo samo da svetli kao kolut, taj design.

    Eeeeee...a taman sam se ponadao za stop da cu moci smirglom...a zar nema neki beli sprej,ne znam dali bi to smanjilo vidljivost LEDa.
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: LED Stop svetla

    Ne bi ultra briht nema sanse da smanji ono je jako do bola, nego ako narucujete narandzaste imaju tlhf5800 (ja imam tih 6kom ostale sam spalio )
    ili tlhf5400 da probamo difuzovane onako da se jako vide a da ne biju u oci...
    A crvene tlcr 5200 mislim da bi jedna bila dovoljna a ako cemo vise onda tlhk5400 idete na sample request posle registracije i eto..

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

Slične teme

  1. Tuning stop svetla
    Autor Ljubomir u forumu Generalna diskusija o modifikacijama
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.04.2013, 23:14
  2. stop lampe
    Autor tasicaleksand u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.01.2013, 12:20
  3. Zadnja stop svetla...HELP
    Autor zmajoshi u forumu Kupujem
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.06.2008, 16:42
  4. Potreban leva plastika stop svetla
    Autor KVATRO u forumu Kupujem
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 08.02.2008, 03:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •