Renault 18 TL - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
  1. #11
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Renault 18 TL

    Citat VlaDr18TL kaže:
    U lepo lepo... Ja sam resio moju malo da sredim... Nadam se da cu uskoro okaciti neke slike... Pasce verovatno i farbanje. Mnogo lepo izgleda i ova zelena, ali mislim da cu moju da prefarbam u crno...
    Neko ko je novi na forumu, red bi bio prvo da se predstavi u temi namenjenoj za to - Predstavljanje
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  2. #12

    Re: Renault 18 TL

    Citat Sloba R21TSE kaže:
    Citat VlaDr18TL kaže:
    U lepo lepo... Ja sam resio moju malo da sredim... Nadam se da cu uskoro okaciti neke slike... Pasce verovatno i farbanje. Mnogo lepo izgleda i ova zelena, ali mislim da cu moju da prefarbam u crno...
    Neko ko je novi na forumu, red bi bio prvo da se predstavi u temi namenjenoj za to - Predstavljanje
    Upravo se predstavih... Izvinte sto to ne uradih ranije... Pozz

  3. #13

    Re: Renault 18 TL

    Citat VlaDr18TL kaže:
    U lepo lepo... Ja sam resio moju malo da sredim... Nadam se da cu uskoro okaciti neke slike... Pasce verovatno i farbanje. Mnogo lepo izgleda i ova zelena, ali mislim da cu moju da prefarbam u crno...
    Crna je extra boja za njega,ja moj još mao završavam,samo da vreme malo popusti,ali moj savet je da uzmeš neku kvalitetniju boju,barem akrilnu,ja sam moj farbao u dugu,ali nisam baš neto oduševljen ,inače imam temu pa pogledaj fotke.
    Sve naj.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •