Sto mi dusmani obrisase temu....... - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
  1. #31
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Sto mi dusmani obrisase temu.......

    Buhahahhhahaaaa, šmrc, kume oni nas ne voledu više....

    I šta sad? Ako nekima smeta šala stavljam svoj profil na raspolaganje pa ga obrišite! Ako među vama nemogu da se osečam dobro nema ni potrebe da budem sa vama! Kakve to informacije neki traže, pa nije ovo Forex.com, nije ovo Washington post, Daily Mirror WTF, ovo je forum o renou i njihovim vlasnicima! Da tražim i želim uštogljenost, robovanje doslednosti ili nečijim kapricima otišao bih na forum o Jaguaru ili RR-u pa bih ih posmatrao iz prikrajka jer nemam ništa pametno da napišem! I ako češće svraćam na Fejs nego na reno forum, onda ću da budem tamo, a ne ovde. A ako se samo posmatra i ništa se ne piše ovo ovde i kao ideja i kao forum će da umre, forum je živ onoliko koliko ga mi takvim činimo.
    Uostalom, manje više se svi međusobno znamo, ali kako se mostovi grade tako se isti i ruše, pa nismo jedni drugima sa sise otpali. A najbolje mi je ono 100 žena, 200 sisa, samo što ispade da ovde žena i nema, ali zato ima sigurno 200 sisa...

    Organizacija kluba: pa vrlo škakljivo pitanje, o svemu ću da diskutujem, ali o putu u Francusku ne.
    Dakle, sponzori: ozbiljnost, nastupi u javnosti to je ono što traže sponzori, moraju da osete da smo mi neka snaga, da se uplaše... Jer ako se ne "uplaše" ništa od sponzora, jer nas ne vide kao celinu, jer se na Aprilskom skupu okupi jedva 30 automobila, i od toga broja je više od pola ili iz inostranstva ili iz unutrašnjosti, najmanje Beograđana ga posećuje. I sad kako to da vide sponzori, kao ozbiljnu organizaciju?! Ne, (pre bih se učlanio u LDP ma koliko ih mrzeo), ali neka doza organizacije mora da postoji. No ta ozbiljnost se ne pravi i stvara za monitorom! Koliko sam vas upoznao lično odgovorno tvrdim da ste sušta suprotnost kad pišete na forumu, recimo Sloba18, okej lik, zezanje super, dobar dečko, a na forumu ubi sa filozofijom, i sad bih ja trebalo da zaključim da je on kreten kakvim se ovde (meni) prikazuje, ne... Ali ono što ste tamo niste ovde i kraj. Anonimnost neta je prilika koju retki propuštaju, i onda se ruše granice pristojnosti, samim tim i mostovi. Skup u aprilu, hmmm da razmislim, ma ne, nemam šta da razmislim, neću doći i kraj, ali ću rado da odem na nomadski vikend, jer mi se tamo neće pojaviti uglancana laguna sa kravatama unutra, ali će se pojaviti svi oni koji su mi dragi (nisam mislio na tebe Serž)!
    Slažem se da ima propusta, ali povlačenje nekih analogija bez izvlačenja zaključaka i bez primene u praksi je isto kao i sedenje iza monitora. Neko je osnovao klub, neko je direktor, PR manager u tom klubu, neko odlučuje šta i kako, ili pozivate nas da uzmemo aktivno učešće!? A kad uzmemo učešće onda nas prozivate, jer i ovo zezanje i prozivanje je isto uzimanje učešća, i smeta vam. Još jednom kažem, ako vama smeta moje (lično moje-ne pričam o restu moje ekipe) prisustvo/nazočnost i ako nisam koristan član zajednice (ma bilo koji uslov da je ispunjen) izbrišite mi profil, ali i sve moje teme, nije bed nikakav. Vozio sam renoa i pre ovoga, voziću ga i posle ovoga...
    I neka o tome odlučuju oni koji su broj postova nabili u rubrici predstavljanje, i oni koji kriju informacije jer su oni najmerodavniji... Ma, sad bih slatko opsovao, onako po srpski, ali ne bih da rizikujem ban dok ne kažem zadnju.
    I kakva prepucavanja, neko postavi temu i odmah se pojavi tona dušebrižnika da istu popljuje (MilošBeli je počeo nešto i priveo kraju i ako se nekom ne sviđa što mora da pljuje po njegovom radu i ideji), e to je ono što nam se zamera. A da se post započne sa "izvini, ali mislim da bi to mogao, možda, i ovako", pa da se čoveku daju izbori, a ne samo osude...
    E to je ono, što ovde svi osečaju slobodu da kažu šta misle potpunom neznancu isto kao i površnom znancu i da ga pri tom zabole kako se onaj drugi oseća. I onda, kad neko i započne neki "projekat" boji se da isti podeli da ne bi bio ispljuvan već to drži za sebe i svoju dušu umesto da nam prezentira i da mu naši komentari daju krila za dalje. Ali je uvek kod nas bilo lakše pljuvati i vikati, braniti i gaziti nego se izvinuti, započeti rečenicu sa "molim", pohvaliti, ponuditi deo, pomoć i slično. Zato smo se kao država i ra3jebali, i ništa iz toga nismo naučili. Strpljenje je majka mudrosti, a pretpostavka je majka zajeba.
    Kako ja (ili bilo ko drugi) da tražim sponzore za bilo šta kad nemam odobrenje kluba, i kad bih uradio nešto ko mi od vas garantuje da me nećete popljuvati? Nitko! Nemam ni sredstva (nemislim na financijska) ni ništa drugo za tako nešto, gde je memorandum kluba, sken pečata!? Najbolja komunikacija je zvanična, ali za koga i na kraju zašto!? Jedinstvo ljudi, to nam je potrebno!
    A ako nekome smeta neozbiljnost postova Kv Crew-a jednostavno neka ih ne čita, mi smo poznati po tome da u našim postovima nema ništa što bi ostalima moglo koristiti!


    Ostalima koji se ne osečaju prozvanima i sebe ne pronalaze u mom postu se ponizno izvinjavam.

  2. #32
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Sto mi dusmani obrisase temu.......

    Kakav memorandum, kakav pecat, to sve postoji, kada nemamo ni rutu, kakvo jedinstvo ako nas 5 ne moze da se dogovori oko rute za pocetak, onda mzoemo dalje...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #33
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: Sto mi dusmani obrisase temu.......

    Bla bla bla DOSADNO JE ......
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU

  4. #34
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Sto mi dusmani obrisase temu.......

    Kume kako lamela?
    Smiri strasti, promenila se vladavina, sada vladaju puritanci...

  5. #35
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: Sto mi dusmani obrisase temu.......

    Sada ce da pocne i lov na vestice.........
    A za ono sto si napisao cvrto stojim i potpisujem.......
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU

  6. #36
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Sto mi dusmani obrisase temu.......

    @Neb_Mes_Ur_Mau
    Tu i tamo si upravu,kao npr. u 100 zena moze biti manje od 200 sisa,zna kum!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  7. #37
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Sto mi dusmani obrisase temu.......

    bla, bla, truč, truč itd...patologija citostatici mrežaste čarapice na onoj docentici, ovde su bre padale bombe sa osiromašenim uranijumom (da je gađana Švica bombe bi bile sa obogačenim, a kud bi onda) tako da je došlo do mutacije gena i ima više od 200 sisa, i nemoj da ti dođe Gojko sisa da ti kaže nešto....

Slične teme

  1. Privesci, znacke, amblemi i slicno na temu R4
    Autor allez-y u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.06.2013, 10:35
  2. Kako postaviti slike u temu?
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Pravila i obaveštenja u vezi korišćenja foruma
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.08.2012, 02:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •