R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 104
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !


  2. #2
    Renault 4 GTL Avatar od  Deki
    Član od
    19.11.2009.
    Aktivnost
    31.05.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    50
    Poruke
    373

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Bezveze,neznam dal mi je grdji ovaj zelenko ili ovaj beli polugolf klase!!! Meni ovi autici izgledaju ko da su se deca igrala na opste tehnickom obrazovanju, pa tjuning i razne budzevine idu na modele kola koji su fabricki nedovrseni tj fali im nesto. Najbolji primer za to je nas jugo,sav nedovrsen i sklepan z"brda i z"dola,na njega sta god da nakacis cista dobit. Medjutim kad to isto pokusas sa cokulicom dobija se uzasan produkt,poput ovih sa slika!!! Ona i jest to sto jeste zahvaljujuci svom izvornom izgledu,mislim na ovaj kakav mi znamo i posedujemo, zamislite dokle bi nas ljubimac dogurao da je ovako nekako silazio sa fabrickih traka, ne daleko zasigurno. Svaka cast momcima na trudu i volji,al ti decaci sumljam da bas puno vole R-4,meni ovo lici na neslanu salu i sprdacinu,valjda neki ljudi imaju viska para i vremena, a manjak stila i ukusa pa dodje i do ovakvih ispada !!! Ma ima nas raznih,nekom ce se vec i ovo valjda svideti, u svakom slucaju .

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Zao mi je belih migavaca, prozirnih stopaljki i naravno 1300ccm, ostalo mi je bljak

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Potpisujem ovo od Dekija.

    Ince imali su Master i Lider verzije. Znam da su bili jaci ali ovo sa 4 rupe nisam cuo.
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Ovo bi bili Lider i Master s tim da su spusteni i par detalja koji nisu originalni. Kao sto vidite felge jesu nesto drugacije zbog vecih kocnica ali su i dalje sa 3 rupe





    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Citat Whitesnake kaže:
    Zao mi je belih migavaca, prozirnih stopaljki i naravno 1300ccm, ostalo mi je bljak
    A ispusna graaanaaa...

    Inace, ni meni koji sam ljubitelj svega i svacega - ovo nije bas nesto. Mozda da imam nekoliko Katri pa jednu ovako skockati, pa ajde. Ali kad bolje razmislim... Mnjeee... ne bi... Radije bi te pare i taj trud (a ovo je, morate priznati, mnoooogooo truda )ulozio u neku drugu Katru.
    Meni je neka fensi granica ovo sto ima John (neeee Alpina ) - onaj Bakrenko. Ono mi je mljac. Isto kao i ove dvije koje je John stavio. Samo ih ja ne bi spustao. Lijepo ju lakirati, nabaciti ili neke alu felgice ili kao na ovoj zadnjoj crvenoj neku pola-pola kombinaciju. I to je to. Picnuta, a standardna. Cak i ljudima kojima je Katra ruzna do zla Boga (zamislite... Ima i takvih ljudi )i kojima je to potrtalo za siromasne zidare, za takvom Katrom se okrenu i postane im lijepa. Definitivno... Ima neki sarm kad je malo ''drugacija'' i ocuvana.
    Sto se tice one bijele sa Angel eyes u stilu BMW-a izgleda mi kao mladez sredinom 90-ih poslije techno ili rave partya... Cini mi se kao da ima prosirene zjenice od neke lose sinteticke droge, popularnih ''bombona''...
    Jednostavno mi to nije to i gotovo. Napominjem jos jednom... Cijenim sav trud i volju ljudi koji to rade, ali... Me no like.
    I kad ja kazem da su kromirani detalji na autu mrrrak i da mu kromirani rogići i branici stoje super uz polirane felge - ja ispadam svraka...
    I da... Ove, olfa moderne felge mu ne stoje ama bas nikako. Pa cak ni Janu, ali... Sta je tu je. Najbolje je to sto mu to mozes i u lice reci bez da se brines da ce te mlatnuti sipkom od dizalice po glavi. Znate i zasto... Kromirana je pa se to ne dira ni kad je gumi defekt.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Ja se ne kontam baš u tjuning i stajling (kvazitjuning, to da), ali ima nekoliko stvari koje po mom mišljenju (između ostalih) definišu Katrilak, a to su:
    Kad u četvrtoj lagano krstariš držeći koren šake na ručici menjača cigaretu otresaš u pikslu bez gledanja.
    Kod vulkanizera tražiš popust jer ima samo tri šarafa po točku.
    Kad ti je negde prošao prednji kraj - krila to znači da komotno prolazi i zadnji kraj i obrnuto ako ideš unazad.
    Kad digneš haubu svetla "biju" u pod.
    Četvorka s preda izgleda mirno, kul, kao Buda, a ne kao narkoman.
    Stilizovano se sa bilo koje strane gledana može nacrtati sa 6 linija i dve kružnice.
    Tajni savetnik KV kru

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Ovaj poslednji ima veci auspuh i od mene

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Jujujuju pa ako dodju u Fr znate sta nam je ciniti ionako ne trose pare na grejanje, ima se

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Po meni premoderne felge, mozda par ima prolaz.

    Citat serz kaže:
    Ja se ne kontam baš u tjuning i stajling (kvazitjuning, to da), ali ima nekoliko stvari koje po mom mišljenju (između ostalih) definišu Katrilak, a to su:
    Kad u četvrtoj lagano krstariš držeći koren šake na ručici menjača cigaretu otresaš u pikslu bez gledanja.
    Kod vulkanizera tražiš popust jer ima samo tri šarafa po točku.
    Kad ti je negde prošao prednji kraj - krila to znači da komotno prolazi i zadnji kraj i obrnuto ako ideš unazad.
    Kad digneš haubu svetla "biju" u pod.
    Četvorka s preda izgleda mirno, kul, kao Buda, a ne kao narkoman.
    Stilizovano se sa bilo koje strane gledana može nacrtati sa 6 linija i dve kružnice.
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

Slične teme

  1. Smrzlo malo
    Autor John Doe u forumu Café
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 27.02.2011, 23:55
  2. Još malo o okupljanjima
    Autor Renault 4 u forumu Klub
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 28.10.2009, 23:10
  3. Malo o farbanju!?
    Autor LaQuatrelle u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.03.2009, 23:23
  4. Malo mi duva
    Autor renovr u forumu Arhiva
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 01.05.2008, 22:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •