Slikanje u obliku broja 50 - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 27 od ukupno 27
  1. #21
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    51
    Poruke
    1,209

    Re: Slikanje u obliku broja 50

    Citat Don Vito kaže:
    Imate mnogo zanimljivih ideja !!!
    Ko su maltretatori.....
    To ti je INKVIZICIJA ovog foruma......
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU

  2. #22
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Slikanje u obliku broja 50

    Samo vas gledamo,ja sam jedan od
    ......we are the first to program your future......

  3. #23
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Slikanje u obliku broja 50

    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  4. #24
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: Slikanje u obliku broja 50

    Ja bi samo dodao i na ovu temu i na cijeli forum... Pa neka bude i ON topic i OFF topic - pa nek' sve ide dođavola!!!
    Ovaj forum je nesto skoro-pa-najlude sto mi se deslilo u zadnjih nekoliko godina... Ne, nisam asocijalan i drustveno neprihvaceni cudak koji je odlijepio od stvarnosti, ne nisam cudak opcenito koji se cudno cudi pun čuđenja i skuplja virtualne frendove, ne nisam sto-god-mislili-da-jesam, i ne nisam tip koji brije na frendove preko ekrana. Ono sto sam mislio je to da mi je iznimno drago da je ovaj forum iznjedrio ''pokoje'' dobro prijateljstvo... Odnosno - stekla su se i iznjedrila takva prijateljstva za koje bi ''ti 'oni' '' jedan za drugoga stavili ruku u vatru. Necu o pojedincima - mislim da se zna tko je kome drag i tko je kome sto ucinio. I zato mi je ova hrpa nula i jedinica znana kao www.renault4serbia.com ''tamo-negdje-Bog-zna-gdje'' toliko draga.
    S druge strane... Primjecujete da nema smajlija u mome postu... Samo apostrofiranje onoga bitnoga... Znaci - ozbiljno je!!! Pa vi sad mislite o cemu se radi ako je Frik ozbiljan!!!
    S druge strane... Iz dana u dan sve se teze i teze nagovaram da se logiram na forum i da gledam novosti... Ovo je jedan od primjera... Sasvim ozbiljna tema - a cista zajebancija!!! Primjecujete da nema ni cenzure u frikovom ...PIIIP!!!... stilu... Znaci uistinu je ozbiljno. Do sada nisam pisao ovakve stvari javno - ali vise ne mogu!!!
    Sve i jedna tema ode u tri mile materine... Ovdje nije cenzura - samo pristojno nisam htio psovati... Bar ne javno. Znaci: covjek da KONKRETNU IDEJU bez obzira sto je to mozda ''malo neshvacen covjek'' oko koga se tu i tamo lome koplja... Nije bitno... Ideja je odlicna - pogotovo sto sam i ja imao nesto slicno u diru... Ovdje je pak ne u diru cenzura, nego cisto apostrofiranje i velicanje ideje dva velika uma koji slicno misle. Neka ljudi misle sto mile... Ja znam zasto ovo pisem. Da, imao sam i ja ideju o nekoj grupnoj fotki...
    Kod nas u Hrvatskoj postoji jedan fotograf koji je poznat po svojim tzv. ''milenijskim fotografijama''. Covjek se zove Šime Strikoman i svako malo škljocne koju grupnu fotku. Nesto slicno ovome...

    http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...1t:429,r:9,s:0

    Za sve ostalo, kao sto postoji opcija ''search'' na forumu tako postoji Google. Da, sarkastican sam... Imam i razloga... Fale mi smajliji... Grrrrr...
    Ono sto sam htio reci je: za neki moj plan, kao, kad bi dosli, jednom... Ikada... Nekada... Valjda... U Hrvatsku i kad bi kao... Valjda... Jednom... Nekada... Obisli neku moju rutu u mojoj reziji... I onda se skupili svi na nekom mjestu kao recimo automotodrom (trkaca pista) na Grobniku i slikali se u nekoj formaciji...
    Zasto...? E pa zato - za razliku od vecine koja se ovdje samo zajebava - pa neka se sad bilo tko nade uvrijeden - zaboli me đolifrk JA i nekolicina DRUGIH koji pokusvaju izvuci ono sto potencijalno imamo u ovome nasem druzenju... Konkretno - vec se neko vrijeme bavim pitanjem sponzoriranja bilo Francuske, bilo Madarske, bilo Beograda... Ganjam marketing... Ganjam medije... Pokusavam napraviti neki klinac sa ovim nasim druzenjem... Iskoristiti potencijal da sami sebi damo vjetar (financijski vjetar - bure u Primorju ima koš i još) u jedra... Da uberemo koju kintu od nasih okupljanja...
    Ali NE!!! Ovo je kao neka dijabolicna verzija Branka Kockice i Zone sumraka... ''Tamo su kucice od praznih prica... Prozori su od magle... Tamo svatko proziva onoga tko hoce... Tamo raste svako zaboli-me-đolifrk-za-interno-ha-ha-ha-ha-ja-sam-ful-smijesan-sada-dobacivanje voce!!!''
    Covjek, mada ga zovu i Sonne, da konkretnu ideju... Upadica na upadici... Covjek, mada ga zovu i Sonne, saaaaaam u svojoj temi nosi transparente - i niko nista - i opet ide zajebancija!!! Ne, nije Frik odjednom ostario, nije Frik odjednom izhlapio, nije Frik odjednom dobio udarac klingonskim stitom po glavi... Pa majku mu njegovu - zar ne postoji tema koja moze ici bez upadica i bockanja!!!???!!??
    Cemu sve ovo...??? E pa, ljudi dragi - pokusavam, kao sto sam rekao vec, skrenuti malo medijske paznje na ovo nase... Nase... Nase... Ma sta ja znam vise sta je ovo... Bio je cool forum - sad je postao vasar... Pokusavam organizirati, mozda je pretenciozno reci, neko sveopce medijsko i sponzorsko pracenje svih nasih zbivanja...
    Pokusavam nekima reci da imamo potencijala kao KLUB LJUBITELJA CETVORKI da organiziramo neku veliku stvar SVAKE GODINE i da skrenemo pozornost na nas!!! Pokusavam isfurati neku spiku da smo ful jaki, da nam nema ravnih... da svake godine negdje putujemo... Da svake godine imamo po nekoliko okupljanja - VELIKIH PRAVIH OKUPLJANJA, a ne kao neki rostiljanje po livadama uz tri gajbe pive!!!
    Ovo je postao vasar!!! Inace... Idaja za slikanje je vise nego odlicna... Svaka cast na ''nosu'' za ''ono nesto''... Time se dobivaju medijske minute i kinta od sponzora... To sto se mi zabavljamo ili ''zabavljamo'' - vjerujte da drugi vide pooooosve drugacije!!! Vide neozbiljnost, djetinjasto ponasanje... A pod tim ne mislim da na forumu ne smije biti sale i smijeha... Da mora biti stega kao u Legiji stranaca...
    Ma... Necu vise... Da, ljut sam...

    Sonne... Sorry na
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  5. #25

    Re: Slikanje u obliku broja 50

    E, ovaj moj se sad razpizdio... Mora da je jeo one Vietnamske ribe koje prodaju za lososa...
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  6. #26
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Slikanje u obliku broja 50

    Mozemo se organizovati i slikati aute u obliku broja 50 sa Avalskog tornja!
    Npr.ovako.
    http://img38.imageshack.us/i/p1020640mo.jpg/
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  7. #27
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    20.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Slikanje u obliku broja 50

    da li je dovoljno velik parking?

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •