KALENDAR OKUPLJANJA 2011! - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 20
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: KALENDAR OKUPLJANJA 2011!

    Predlazem septembar da bi jun nekako ostao prazan sto zbog finansija zbog FR sto zbog obaveza

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

  2. #12

    Re: KALENDAR OKUPLJANJA 2011!

    Može li još koje okupljanje u Hrvatskoj osim S.B.Recimo meni blizu Rijeka?Ajde frik nagovorimo ekipu da dolete malo do nas šta kažeš na to?
    MALI DIV UVIJEK ŽIV!
      Vrh

  3. #13
    Renault 4 GTL Avatar od  frma
    Član od
    23.03.2009.
    Aktivnost
    03.09.2015
    Lokacija
    Slavonski Brod CRO
    Godine
    55
    Poruke
    431

    Re: KALENDAR OKUPLJANJA 2011!

    Citat renault 4 tl 1981 kaže:
    Može li još koje okupljanje u Hrvatskoj osim S.B.Recimo meni blizu Rijeka?Ajde frik nagovorimo ekipu da dolete malo do nas šta kažeš na to?
    Okupljanje Slavonski Brod zadnji vikend kolovoz(august) 2011 prema kalendaru RKH.

    Ako se želi još koje okupljanje u Hrvatskoj bilo gdje može se organizirati ja sam za (Rijeka,Pula,Šibenik,Split,Zadar)
      Vrh

  4. #14
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: KALENDAR OKUPLJANJA 2011!

    Dragi moji kolege...

    Da se odmah razumijemo... Tko god zeli doci u Rijeku ili blizu okolicu neka zna da je dobrodosao. Sto se tice same organizacije doceka u Hrvatskoj i sto se tice mene i mojih planova - ja sam odavno rekao da ste i vise nego dobrodosli. Jesam veliki (pitajte Doktora )ali sam u biti vrrrrlo dobar i gostoljubiv (pitajte KaMilicu i Savudina Junajteda ) Ne kuzim zasto samnom plasite djecu i Gremline u autima, ali ajde... Pa sta - gonjam ljude na planinu, ali to je ljudi moji lijepo, poucno i na kraju krajeva zdravo.
    Sto se tice samog okupljanja u Hrvatskoj, vec sam nekoliko puta rekao da imam podosta ideja, nekoliko varijanti i nekoliko itinerera. Kako je ove godine, htjeli vi to priznati ili ne, glavno okupljanje L' anniversaire en petit géant ja sam mislio predloziti za iducu godinu, znaci 2012. jedno veliko okupljanje u Hrvatskoj.
    Znaaaaam, znam da ce sad svi reci ''tko ziv tko mrtav do 2012. ali... Ako se spremamo na put u Francusku mozemo se spremiti i za jedno uistinu cool putovanje po Hrvatskoj. Od zanimljivosti tu bi bilo dosta voznje po prirodi i parkovima prirode, dosta nekih ''zaboravljenih stvari'' kao sto su stari obicaji i obrti (jedini preostali mlin/vodenica na Riječini, istina i Bog bez Vampirice/Leptirice, ali nije ni ovako lose za vidjeti grobnički i koprivnicki kovaci, istarski graditelji kažuna i slicno...) pa do obilaska pivovare i druzenja na grobnickoj pisti. Neznam da li ima zainteresiranih za pivovaru i Grobnik... Treba vidjeti.
    Bilo bi dobro, a i uistinu coool da svake godine imamo po jedno veeeeeliko internacionalno putovanje/okupljanje - svojevrsni road trip. Ne samo da bi se jos i vise upoznali, nego bi nam to bio jedan oooogrooomni markentiski plus. Tko ne cita izmedu redova - neka zna da pricam o sponzorima!!! Za Hrvatsku ih imam(o) vec nekoliko zainteresiranih. Svaki od sponzora ubode neku kintu, poljepimo magnetne naljepnice na auto i Bog te veseli. Za iducu godinu opet oni kintu - mi opet magnetne nalje i opet te Bog veseli. Dve-tri godine tako pa da vidis reportazu na svim televizijama o ''Ludoj bandi sa Cetvorkama''.
    Ja bi Vas sve ugostio i sutra i prekosutra i iduci tjedan i iduci mjesec, ali budimo realni... Em sva ova okupljanja po vec tradicionalnom ''skeđualu'' (Beograd, Sl.Brod i slicno), em Francuska, em sto nas odavno zovu ''Attila i Solex company''
    Takoder... Volio bi odrapiti ono Katrasevo putovanje po alpskim prijevojima... Tu je i Zuzemberk... Katras Ruza Andrej i Granata i cijela obitelj Prsina Tako da, nadam se da vidite zasto sam predlozio 2012. Iskreno... I ja bi volio obici sve, ali... Francuska me zdere da je to milina... Nije to put ''Ajmo sad ili iduce godine - svejedno je...'' Ovaj jubilej ako itko od nas propusti kajati ce se do kraja zivota.
    Jos jednom da se razumijemo... Koga kod put nanese u moju blizinu - neka se slobodno javi. Neka zna da je i vise nego dobrodosao.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)
      Vrh

  5. #15

    Re: KALENDAR OKUPLJANJA 2011!

    Kad se budemo vračali (ako se bude još ko osim mene hteo da se vrati ) iz Francuske, ondak je okupljanje u Novom mestu, to je već skoro do kraja rešeno, a ko oće može ondak i kod mene na haciendu i u biblioteku. Dobrodošao nije niko, al' kad se mora...
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  6. #16
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: KALENDAR OKUPLJANJA 2011!

    Podrzavam Frika potpuno, jer covek zbori realno.
    A katras ce tek da vidi sa kime ima posla

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

  7. #17
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: KALENDAR OKUPLJANJA 2011!

    Citat Whitesnake kaže:
    Podrzavam Frika potpuno, jer covek zbori realno.
    A katras ce tek da vidi sa kime ima posla
    Evo... Ja bas gotov sa ruckom, pa rek'o sam sebi:''Ajde da podijelim sa drugarima...'' da ne mislite da se dobar gulas jede samo u Zuzemberku i kod Attile i Solexa...



    Uploaded with ImageShack.us

    Sto se mene tice... Ako dodete - ovoga ce biti u neogranicenim kolicinama... Gulas made by Frik... Ako se sjecate one sonde koju su poslali u svemir sa uputstvima kako doci do Zemlje, kako izgledamo, pa malo klasicne glazbe i slicno... Malo je poznato da su me oni tamo iz NASSA-e zamolili da skuham lonče-dva tog gulasa i strpamo u tu sondu. Tek tako da ti izvanzemunci vide kako se dobro klopa tuteka kod nas...
    Ona mala padela je Gulas vulgaris... A ova velika je onaj gulas kojeg treci sudac nije docekao... Znaci... Prrraaaviiii... Srna, vepar, jelen, veprica i jos ponesto domacih goveda je unutra... Tko voli - neka izvoli.
    Da ne bude odoh ja sad jesti... Mljjjaaaccc!!!
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)
      Vrh

  8. #18
    Renault 4 TL
    Član od
    14.12.2009.
    Lokacija
    Hungary/Szeged
    Godine
    59
    Poruke
    228

    Re: KALENDAR OKUPLJANJA 2011!

    Frice!

    Imam svega dve primedbe:
    -FIZICKI nismo kod Tvog stola,
    -ako se dobro varam, nijesi jos probao ni Atilin, ni moj gulas/paprikas/perkelt ("pörkölt").

    Mozda i ne znamo sta je dobro...
    P. S.: Posle klope
    The best feelings are those that
    have no words to describe them...
      Vrh

  9. #19

    Re: KALENDAR OKUPLJANJA 2011!

    Ja sam samo predložio da se organizira kakav susret u Rijeci,ali ni je problem se strpiti još koju godinu.Možda budem došao u Novo Mesto na susret,ako budu finacije dozvolile.To mi je inaće želja posjetiti najčešći rodni grad naših četvorki.
    MALI DIV UVIJEK ŽIV!
      Vrh

  10. #20
    Renault 4 TL
    Član od
    02.10.2007.
    Aktivnost
    26.08.2013
    Godine
    74
    Poruke
    124

    Re: KALENDAR OKUPLJANJA 2011!

    24 4 2011 je pravoslavni i katolički Uskrs, pa da vam se ne pokopi okupljanje na taj datum.
      Vrh

Slične teme

  1. 3. Sarajevski susret - 22. i 23. 10. 2011.
    Autor John Doe u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 15.11.2011, 17:08
  2. Sombor, Baračka 15. 10. 2011.
    Autor serz u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 19.10.2011, 16:49
  3. 4L international Thenay 2011
    Autor John Doe u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 01.09.2011, 20:46
  4. Hungaroring - 2011.jul 2-3
    Autor Attila u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 03.07.2011, 23:34
  5. Formula1 Season 2011
    Autor Sonne u forumu Café
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.05.2011, 01:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •