...pitanje u vezi fotki???
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    ...pitanje u vezi fotki???

    ...evo vec neko vrijeme dajem sve od sebe da dignem fotke preko imageshack.us, ali ne uspijevam...nema onog HOST IT, a kamoli thumbnail ili sta vec treba jos kasnije da se napise...ajd neka netko pomaze, pliiiz...inace Renolquita smedje boje putuje Istrom uzduz i poprijeko, buduci da zivim na 3 km dugoj bijeloj cesti/McAdamu, pokazala se odlican izbor za tu vrstu cesta...sutra picim s njom u Trst na Barcolanu, regatu jedrilicarsku...pa nek vidi malo svijeta!!! Molim jos jednom pomoc za dizanje fotaka!

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: ...pitanje u vezi fotki???

    Idi na additional options i okaci slike,ali ih prvo umanji!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  3. #3

    Re: ...pitanje u vezi fotki???

    Slike umanjiš tako da ih u my pictures ili di si već stavio klikneš na sliku lijevim klikom,a onda desnim klikom pa će ti se pojaviti spisak opcija.Ti klikneš lijevim klikom na opciju resize pictures onda ti se pojavi advanced u lijevom doljnjem kutu klikneš na to lijevim klikom i onda samo klikneš ok naravno lijevim klikom.U my pictures ili di si već napravio folder ti se pojavi ta slika ali piše small ispod slike pa koristiš tu sliku.Ti si iz Pule,ako se ne varam?
    MALI DIV UVIJEK ŽIV!

  4. #4

    Re: ...pitanje u vezi fotki???

    ... sve sam napravio, ali na desnom kliku nema opcije resize picture...nema veze, rijesit cu to sa nekim ko mi moze uzivo pomoci, pa se javim i sa slikama i sa svime...inace, Renolquita plovi sve u sesnaest, bio sam u Trstu s njom sad za vikend, krstario sam s njom 80 na sat i klizi ko po ulju, iako moze i 105 bez problema ali onda i pije...volim je voziti i uzivati u njenom zvuku!

  5. #5

    Re: ...pitanje u vezi fotki???

    Mogu ti ja pomoći u svezi kačenja fotki možeš me i nazvat na mob.Broj ti je:098/172-0963.Ovog Renaulta 4 TL jesi li ga možda kupio u Valdebeku?Jedan se takve boje prodavao prije godinu i po dana za neku siću.Bio je parkiran u onoj ulici gdje je Autostil.Jednom sam ga čak i išao gledati.
    MALI DIV UVIJEK ŽIV!

  6. #6

    Re: ...pitanje u vezi fotki???

    Idi bre na ovaj link, prosto k'o pasulj. A i fotke možeš tu da uređuješ kako treba za forum, ja obično biram veličinu 350...

    http://photobucket.com
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  7. #7

    Re: ...pitanje u vezi fotki???

    ...hvala za photobucket...inace auto sam pazario u Sijani ali brat od tipa koji mi ga je prodao zivi na Valdebeku...obojica su mehanicari, vozili su ga iznimno kratko vrijeme, a prije je bio kod neke "tete" Jadranke koja je sa njime u 31 godinu "natukla" 80 somova...toliko cu mu ja napraviti u slijedece dvije, tri! Fala za broj moba, javim ti se kad sam u Puli jer inace imam njive i farma stile zivota pa sam vise u sumetini i njivama nego u gradu...uzivajte ekipo u renolkama, stvarno su zakon!!!

Slične teme

  1. Konkretni savjeti u vezi kupovine
    Autor AleksejR u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 06.06.2012, 21:14
  2. Pitanje u vezi oglasa prodajem
    Autor renault 4 tl 1981 u forumu Pravila i obaveštenja u vezi korišćenja foruma
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.10.2010, 00:02
  3. pitanje
    Autor maliziauomo u forumu Kupujem
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.03.2010, 15:29
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 07.08.2009, 20:28
  5. Pitanje
    Autor renovr u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.06.2008, 19:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •