Pozdrav! - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 41 do 45 od ukupno 45

Tema: Pozdrav!

  1. #41

    Re: Pozdrav!

    Jos jedan pozdrav iz Kraljeva!
    Dobro nam dosao...

    prvo a posle
    Vrhunac pijanstva:
    Stajati na sred raskrsnice sa ključem u rukama i čekati da naiđe kuća.
      Vrh

  2. #42

    Re: Pozdrav!

    Citat bapabrapa kaže:
    Jos jedan pozdrav iz Kraljeva!
    Dobro nam dosao...

    prvo a posle
    Hvala!
      Vrh

  3. #43

    Re: Pozdrav!

    Ako kupimo GTL, obavezno cu naci felne sa ratkapnama sa TL-a, i masku od TL-a. Tako ce biti mnogo elegantniji, starovremenski automobil. I naravno, hromirane branike. I to sve, nadam se, uz vasu pomoc. Devojka i ja smo odlucili, definitivno Cetvorka, mada me plase preduge diskusije o kvarovima na forumu, i to joj ne pominjem.
    Ne znam da li je kod njega dosta toga komplikovanije (na primer, zamena lamele)? Ja sam navikao na skoro neunistiva ruska stara vozila, koja se mogu naci sa manje od 20 000 kilometara, a da su starija od tri decenije. Zato me je Renaulta 4, sa predjenih 100 i kusur hiljada kilometara, strah. Pomagajte. Okrepite.
      Vrh

  4. #44
    Renault 4 TL
    Član od
    09.06.2008.
    Aktivnost
    21.11.2023
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    37
    Poruke
    187

    Re: Pozdrav!

    Ovaaaaaj...teško ćeš na GTL-a koji ima prednje diskove da staviš felne od TL-a, mislim, možeš nazad, osim ako nije jedan od onih GTL-ova koji ima prednje doboše, tj. sva četiri doboša...

    Drugo, ne obaziri se na kvarove po forumu, to su diskusije, nije Četvorka uopšte loš i nepouzdan auto, npr. ja sam za godinu i po dana zamenio samo glavni kočioni i naštelovao kočnice (i, naravno, zamene ulja i filtera, ono redovno što mu sleduje), što je u odnosu na ove moje sa posla što voze uglavnom Audije i novije Renoe, ništa.

    Naleteće već neki lep 'komad' i onda lagano kreneš da ga sređuješ po želji i imaćeš pravi autić...
      Vrh

  5. #45

    Re: Pozdrav!

    copy-paste:
    Koliko moze R4 TL do generalke?

    "Informacija, od danas, 19. januara 2010, pre nekoliko minuta: 860.000 km. Izvor informacije: Jan Mlakar, vlasnik takve Četvorke. E, pa sad kontajmo. Ali da se zna: redovno menjanje ulja (Elf) za motor svakih 5000 km, ulje u menjaču svakih 50.000 km, filter za zrak 10.000 km, filter za ulje uz ulje za motor, samo originalni delovi (recimo filteri, svećice i tako). Živela Četvorka!!!"

    http://forum.renault4serbia.com/inde...ic,2119.0.html


    Vrhunac pijanstva:
    Stajati na sred raskrsnice sa ključem u rukama i čekati da naiđe kuća.
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •