Shta ili koga ste vozili u 4?
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 68
  1. #1

    Shta ili koga ste vozili u 4?



    Evo nove teme....
    Mozhe i komichne i chudne i svakakve...

    Ja o tome pisao u temi "kletve..."

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Odg: Shta ili koga ste vozili u 4?

    Evo ja cu prvi...
    Jednom se nas petoro potrpalo u renoa dok smo se vracali iz Bora. A pozadi jos otprilike 80 kg kojekakvih stvari. Posle smo tako potrpani nama i teretom na Rtanj! Reno isao ko blesav. Gore jedan covek sa novom astrom vidi nas jadnike onako ugurane unutra i jos gleda kako se baca reno, kaze moram ja da nabavim jednog ovde za planinu A vozio sam jos i jednu glomaznu foteljcinu pozadi, samo prc! oborio sedista i gotovo!
    Mr.4

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Shta ili koga ste vozili u 4?

    Sa svirke se vracali subota vece, od Djusine (Kuglash) do Slavije nas 7 u kolima (2 napred 5 pozadi!) pici reno pored Tasha jos se ja malo zezam pa nateram na sine da prokliza, e onda kad je trebalo jedno stvorenje od pozadi da izadje na Slaviji, to je bio cirkus, jos su ljjudi poceli da se cepaju na stanici, zinuli pa poceli da se smeju, e onda sam nastavio sa njih 6 do Medaka, pa sa 4 do kuce moje... E i jednaom sam vozio(skoro) iz Knezevca (okolina Maricke) do farmaceutskog faxa 6 osoba, pa zatim 5 do moje kuce,a znate kakvi su mi amortizeri, mozete misliti kako je izgledao reno spolja
    Zatim ko sto rekoh na proslom forumu, vozen je jarac, zatim frizider (ljubi ga majka ko napravi otvor pozadi visine 92cm a frizider uspravan 90cm), da otvaramo neku vodu u selu pa ona pumpa za proterivanje vode, selo 4 majstora pozadi onako sa gomilom blata, cementa (mnogo), lexan na krovu, slavski sto na krovu, bundeve iz neke njive (poklonio nam covek)...
    E i jos pre 10 god vozi cale kolegu, izvadili zadnja sedista i strpali neki geodetski instrument sto ima sipku do prednje soferke, i kaze kolega "Ma, moze to" i krk zatvori gepek, kad ono prednje staklo samo kvrcnu i ostade cvetic, otad su mi jos jednom ukrali soferku, ova je 3. po redu 4voroslojna ...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Odg: Shta ili koga ste vozili u 4?


    Majstore!!
    Mr.4

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Shta ili koga ste vozili u 4?

    Natovarih gosn r4 sa 5 ljudi u Backom Petrovcu,pa se vozili po selu.Tj do njihove kuce.a oni pijani pa ne mogu objasniti gde je.Lafovski je izdrzao.
    A opet odje u bg,ubacih u njega sebe(95kg),dva majstora(svaki oko 100),4 kante kreca(svaka po 25 kg),i one sile valjkove i mrezice i gips i glet bogami.i to od galenike do slavije.U 3 popodne radnim danom.Malo su gume grebale krila,al nije strasno.sledeci dan(31 mart)videh da mi puce oko tocka nesto ,i ne dodjoh 1 aprila na okupljanje.odsad,do 250kg zive vage vozim!

  6. #6

    Odg: Shta ili koga ste vozili u 4?



    A ti Gavro ko avio-prevoznik. Vozish od kila...

  7. #7
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Shta ili koga ste vozili u 4?

    Sta je to trebalo da znaci? misleci na zivu vagu,tj na ljude,vise nisam teretnjak.Sad samo sok,cokolade i ljude(nisam taxi)

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Odg: Shta ili koga ste vozili u 4?

    Najvise sam vozio 7 i to troje napred i 4 pozadi,pa sam onda vozio nas pet ali sam zadnje sediste oborio i oni su sedeli naopacke + 2 kera ,retriver i neki mesanac.U svojim mladjim danima je sagradio jedno 5-10 kuca.

    poz

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Shta ili koga ste vozili u 4?

    Citat Gavrilo kaže:
    Sta je to trebalo da znaci? misleci na zivu vagu,tj na ljude,vise nisam teretnjak.Sad samo sok,cokolade i ljude(nisam taxi)
    Mislis zene

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  10. #10
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Odg: Shta ili koga ste vozili u 4?

    Davne 95' krenemo nas petorica kući sa prakse i navataju nas plavci. Opušteno je bilo "ajde momci svi napolje iz kola". Izađemo mi, pandur traži saobraćajnu i vozačku i pita:
    A da li znaš zbog čeka smo te zaustavili?
    Nemam pojma, pa nismo brzo išli - odgovorih
    A za koliko je osoba registrovan auto?
    Pa ...... za 5 osoba, valjda
    Neće biti, nego za četiri.

    A pošto nas je zaustavio pored brda, došao je na genijalnu ideju:
    Ajde sad lepo vas petorica, da vas ne bi hapsili trk uz ono brdo i nazad.

    Epilog:
    Tri puta smo trčali uzbrdo i nizbrdo, da bi nas pustio. Jebi ga ipak su to bile devedesete.
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •