Scenic RX4
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Scenic RX4

  1. #1

    Scenic RX4

    pretrazio sam 2x i nisam nasao slicnu temu,samo za Koleos..
    Ljudi,jel ima mozda neko sa foruma RX4?? to je verovatno moj buduci auto[naravno r4 se sredjuje uredno i nikada ga necu prodati ] ali mnogo se lozim na off road i naravno rendzer moze dosta toga ali ipak mi treba pravi SUV,a naravno reno je privilegovan prilikom kupovine

    jeste da ce nece biti u narednih god dana[realno za 2] ali pretrazujem strane forume,sajtove i naravno pljuju ga na nekim forumima,a ko ga pljuje osim ljudi koji se primaju na nemacka i japanska vozila.. ali RX4 klubovi su posebna prica,gde su ljudi sve putovali sa njim..

    ako neko ima neke pouzdane informacije o ovom modelu,kakav je kao ''polovnjak'',ima li neke karakteristicne nedostatke..?? jos ako neko slucajno ima to bi bilo do jajasaca

  2. #2

    Re: Scenic RX4

    ajde kad vec ne postoji tema da okacim i koju sliku iz moje kolekcije.




  3. #3

    Re: Scenic RX4

    preterano praktican automobil

  4. #4

    Re: Scenic RX4

    i jos malo


  5. #5

    Re: Scenic RX4

    .

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Scenic RX4

    Ja sam vozio ovaj Scenic RX4 još 2006.godine.....
    Bio je kul, ali je trošio ko rus.....kad sam išao nazad od francuske do mađarske, kad sam prošao granicu sam ga terao ful i trošio je 25l/100km (motor 2.0 litara, benzinac)...Inače nikad ga nisam mogao smotati da ide manje od 10 l/100km, iako sam pazio....ovaj div je težak ko slon, i uvek ima 4x4, tako da nema šansi da ga voziš kao R4

  7. #7

    Re: Scenic RX4

    tako je moj komsija ima rx4 2.0 potrosna je ta sto je prijatel gore naveo ali to na mome komsiu nie problem jer ima dubokog djeba moje mislejne je oko hoces rx4 dci mu je majka trosice oko 8.5-9L nafte po gradu. I malu ispravku 4x4 nije stalan vec zadni pogon se uklucuje kad prolizgaju predni trkala

  8. #8

    Re: Scenic RX4

    hvala na odgovorima.
    znam za potrosnju ali naravno isao bih na verziju 2.0 benzin,ne volim dizele i,naravno,plincina,na vecini foruma sam nasao da u bg uslovima trosi do 15l plina sto je smesno,ja sam iz va gde je saobracaj smesan,r4 u gradu trosi jedva iznad 5 pa vi vidite

    potrosnja mi nije problem,nego ako neko zna bilo sta drugo vezano za rx4..
    strani forumu su uglavnom nemacki i spanski koji su ''zamrli'' pa i da postavljam pitanja-nema odgovora a i tesko mi je da prevodim.
    a r4 cu uvek voziti-samo cu malo manje da ga mucim

Slične teme

  1. Renault Scenic III
    Autor exception u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 16.04.2008, 22:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •