Bezbednost - Strana 8
Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
Prikaz rezultata 71 do 74 od ukupno 74

Tema: Bezbednost

  1. #71

    Re: Bezbednost

    ma ovo sa sundjerima isto nije losa varjanta...plus ne mora da bude svuda vec samo u nekim delovima...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  2. #72
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Re: Bezbednost

    Samo što je ova varijanta već savijena, a ne bi trebalo ni da je skupa. Na stovarištima ima ove izolacije u različitim dimenzijama, pa samo treba odabrati. Čak šta više, ni boja nije toliko loša. Mislim da sa sunđerima ima više zezanja, pogotovo ako se uzmu sunđeri sa većom gustinom, dobri su za sedenje i spavanje ali ne i za savijanje.
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

  3. #73

    Re: Bezbednost

    pa ja sam mislio samo da se isece sundjer i obmota s tim materjalom uz pomoc cicak trake zalepi itd...no, ako ima vecih debljin ovg izolacionog matejala ondak ok...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  4. #74
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Re: Bezbednost

    Ako uzmeš suviše mekan sunđer, onda ništa ne dobijaš po pitanju bezbednosti zato što glava i telo faktički udaraju u cev. Rešenje je uzeti gušći (tvrđi) sunđer, samo što se on teško savija, hoće i da pukne i hoće da se vrati u prvobitni položaj (nije izražena plastična deformacija materijala). Sama ugradnja rollbar-a smanjuje korisni prostor u kabini, a dodatno oblaganje sunđerom samo pogoršava stvar.
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •