SLOVENAC U BEOGRADU
Strana 1 od 16 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 152
  1. #1

    SLOVENAC U BEOGRADU

    Evo, otvaram ovaj topic u kojem je pod kaznom od ispijanja litre rakije, NAJSTROŽE zabranjen pristup svima, koji nisu bili na okupljanju 10. aprila u Beogradu.

    POGLAVJE PRVO

    Posle vožnje iz Savonskog Broda, zajedno sa Frmom, koji je odlično odigrao ulogu Garmina, stigli moja bolja 3/4, Carica i ja kod jedne velike zgrade, gde su nas dočekali neki klinci, osim jednog ozbiljnog čoveka mojih godina. Posle upoznavanja i pozdravljanja, razdelili su Frmu i nas te nas odvukli pod pretnjom svakog na svoju stranu.
    Pošto sam posle dugog vremena bio opet u Beogradu i pošto znam, da su Srbi vrlo negostoljubivi a po potrebi i neugodni, malo me stislo u stomaku i ćutke sam pratio Četvorku ispred mene. Sledio sam je stopice, koliko se dalo, ali pošto su Beograđani po celom svetu poznati kao vozači, koji se nikada ne guraju između dva auta, mahaju u pozdrav kroz prozor i trube zbog veselja jer vide Slovenačku registraciju, nisam imao većih problema nego od popušene pola kutije cigareta, a moja bolja 3/4 pomno je pratila put i pojma nije imala, kao ni ja, gde smo.
    Vidoh jednu viletinu prema kojom smo skretali i pomislio sam, da ću morati svoju kuću da rušim u dva kata i da prodam helikopter, a našem blenti od psa da skinem onaj zlatni lanac na koji je vezan. Ali, na svu moju sreću, to se nije desilo, jerbo smo samo prolazili pored te kučerine i zaustavili se u jednoj maloj, tihoj ulici ispred zgrade, koja izgleda kao senatorijum za živčane bolesti.
    Nervoze se uvećavala, a bila je i opravdana. Oterali moju bolju 3/4 i mene uz neke stepenice po hodniku, koji je jako zaudarao po domačem ogništu, a to najviše mrzim. Kad je onaj gospodin koji me vukao ovamo zajedno sa svojom pomoćnicom (imam ga na sumu, da mu je ona gazda)otvorio vrta sa deset brava, znao sam da smo moja bolja 3/4 i ja gotovi. Pomislih - nećemo izaći odavde dok nas ne zovne onaj gore il' dole.
    Stan je bio ružno opremljen i tako mali, da me stezalo oko bokova. Ali, ćutke sam trpio i prepustio sudbini. Naravno, odmah su nas prisilili, da smo popili vodu sa jaćmom i hmeljem, rek'o sam u sebi - sad će i klistir, sto posto. Ali umesto toga naterali nas da jedemo neku njihovu, nama eksotičnu i nepoznatu hranu, u obliku kao pite il' tako nešto. E i onda je zazvonio telefon, rekoh - gotovi smo, sad će da nas vode na egzekuciju.
    I zaista, grubo nam je rečeno, da moramo odmah negde i da će da nas vode tamo gore negde. Šta smo mogli drugo, nego da smo se - iako smo pružili dosta jaki otpor - prepustili sudbini. Odvezli su nas najpre u neku mehaničku radionu, gde je radio jedan tip vrlo opasnog izgleda, sav zamazan od ulja, masti i tako, koji nam je pokazao neku olupinu bez motora i odmah mi je bilo jasno, da će jadnu moju bolju 3/4, koja se već tresla od straha, i mene ubaciti u onu rupu, zavariti k'o u kavez i da ćemo morati da gonima onu olupinu za litru vode na dva sata, a onaj opaki će da sedi u njoj i da se zabavlja sa svojim drugovima i sponzorušama.
    E, dragi moj, rekoh ja sebi, gde si to ti doš'o? Gotov si, ovde nema druge. Kad vidi čuda, (molio sam se svim Bogovima koje lično znam, da pomognu) onaj zamazani, opaki tip, rek'o je, da će da radi celu noć, kako bi pripremio auto za okupljanje. E, sinulo mi u glavu, to je to. Nabit će se njih sedamdesetak i kusur, da vide kako će da nas jadne Slovence, koji smo prevarom u obećanjima, došli u Beograd, lepo javno da osakate a možda i još nešto gore. Idioti, pomislih, što nismo lepo ostali kod kuće, ćitali ponekad ovaj glupi i bezvezni forum, glancali lepo onu našu Caricu i uživali u kišnim danima i blatu. Ali, šta je, tu je. Nema druge. Pričekat čemo to okupljanje, pa da vidimo.
    Tad nas odvukli nazad prema autima - da, morali smo da se vozimo našem Caricom, samo da bi nas mučili time, da vidimo, kako je kod Beograđana prekrasno sređen promet, a ne kao kod nas, naročito u nekom kružnom raskršču, gde se lepo vidi, da ni Japanci nemaju pojma, šta je to istinski saobračaj.
    Baš smo krenuli, kad je elegantno, u stilu Nurejeva, onog blesavog baletana na bini, jedan beli tip okrenuo svoju Četvorku - jasno, svi udeleženi u prometu od veselja nad izvedenim manevrom trubili su od zadovoljstva i mahali rukom kroz prozor sa istegnutim srednjim prstom, što je ovde čini mi se po viđenom, neki znak duboke ljubavi prema sugrađanu - i izaš'o iz Četvorke. Pomislih - ovo mora da je neki krvnik, pošto mu je Četvorka sasvim drugačija od ostalih, koje sam (tek sam tada shvatio) video u svom kratkom životu...

    (nastavlja se... )
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: SLOVENAC U BEOGRADU

    Citat katraš kaže:
    Odvezli su nas najpre u neku mehaničku radionu, gde je radio jedan tip vrlo opasnog izgleda, sav zamazan od ulja, masti i tako, koji nam je pokazao neku olupinu bez motora
    Izvinjavam se sto prekidam, ali i dalje mi nije dobro od smeha

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

  3. #3
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: SLOVENAC U BEOGRADU

    Citat Whitesnake kaže:
    Citat katraš kaže:
    Odvezli su nas najpre u neku mehaničku radionu, gde je radio jedan tip vrlo opasnog izgleda, sav zamazan od ulja, masti i tako, koji nam je pokazao neku olupinu bez motora
    Izvinjavam se sto prekidam, ali i dalje mi nije dobro od smeha
    Jeli gde ste vi ovo vodili čoveka u Mali mokri lug
    Samo napred Katraš jedva čekam nastavak, znao sam ja da su ovi beograđani barabe....
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU
      Vrh

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: SLOVENAC U BEOGRADU

    Citat Whitesnake kaže:
    Citat katraš kaže:
    Odvezli su nas najpre u neku mehaničku radionu, gde je radio jedan tip vrlo opasnog izgleda, sav zamazan od ulja, masti i tako, koji nam je pokazao neku olupinu bez motora
    Izvinjavam se sto prekidam, ali i dalje mi nije dobro od smeha
    ahahahahahaha e moj Mirko jel vidis ti sta nam radi ovaj Slovenac
      Vrh

  5. #5
    Renault 4 GTL Avatar od  Deki
    Član od
    19.11.2009.
    Aktivnost
    31.05.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    50
    Poruke
    373

    Re: SLOVENAC U BEOGRADU

    Ha,ha,ha pa ovaj Katras je likcina,pravi za ovu ekipu samo napred majstore da vidimo na kakve su te muke sve stavljala ova nestasna deca,kombinovana sa par starijih clanova ove ozloglasene organizacije .
      Vrh

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: SLOVENAC U BEOGRADU

    Jesi li na ovoga mislio u garazi?


    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

  7. #7
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: SLOVENAC U BEOGRADU

    AU nije ni čudo što se katraš prepao.....
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU
      Vrh

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: SLOVENAC U BEOGRADU

    Jesi na ovaj pozdrav mislio....

    [flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=kDqe2rtRnPQ[/flash]

    E sad je zahebao i Frika sa postovima, samo da se neko ne seti pa te proglasi za ambasadora dobre volje u Sloveniji.....

    Ili bi moglo da nam se desi ovo....

    [flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=XLroNPM2cLk[/flash]

    Koliko se smejemo ja i moja draga, imam utisak i da mi se deda sad koprca od smeha negde u grobu, ti Katraš nisi normalan....

      Vrh

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: SLOVENAC U BEOGRADU

    @katras
    @Neb_Mes_Ur_Mau
    Ludace,svaka cast na klipu!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO
      Vrh

  10. #10
    Renault 4 TL
    Član od
    14.06.2009.
    Aktivnost
    01.02.2013
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    40
    Poruke
    159

    Re: SLOVENAC U BEOGRADU

    Katras,
    sve si nas osvoio i ocarao,svojom pojavom,duhovitoscu i sarmom.Narvno,bez tvoje 3/4 to nebi bio potpun ugodjaj .Jesi likcina,svaka ti cast
      Vrh

Slične teme

  1. Potreban dobar majstor u Beogradu
    Autor nedja u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 00:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •