Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 58
  1. #21
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi

    Tura Beograd-Ljubljana-Venecija-Piran-Portoroz-ZUZEMBERK-Beograd.
    Cochese naravno besprekoran osim sto nam je pukla guma posle 300m od polaska iz Zemuna.
    BEz problema granice,usput,svaki treci auto srpskih registracija nam je trubio i pozdravljao nas,i Slovenci takodje,sto u Sloveniji sto u Italiji.
    Venecija je zaista prelepa,zao mi je sto nisam uspeo nekako renoLom da udjem mao dublje u Venice,ovako samo do parkinga.
    Piran lep primorski gradic,za odmor dusu dao(za one sa debljim novcanikom),mene jos usi bole koliko su nas klepali. Ali vredelo je..
    ZUZEMBERK
    je zaista predivno mestasce sa neverovatnim domacinima,put do njega je kao iz bajke.Fotografije ce vise reci..
    Ljubljana

    Italija


    Venice




    Piran


    Izola

    Zuzemberk






    A ova,rodno mesto nasih ljutih makina



  2. #22

    Re: Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi

    Izvini prijatelju, al' da nisi ti možda neka ekskurzija prije nego nas okupirate, a mi ko blente čekamo vas otvorenih ruku?
    P.S.
    fotke, ma daj, to je on razglednice fotk'o od izbliza, nije on tamo bio, nema šansi. Sve je to neki blef, da nas zavede, mangup
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  3. #23
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi

    Ne znam, meni je Gavrilo već sumnjiv. Milsim toliki kilometri... Kad se javi iz Irana onda znamo da švercuje uranijum
    Tajni savetnik KV kru

  4. #24
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi

    Umilan zenski glas cita mi bajku brace Grim,ja hrcem ali ne dovoljno da bih samog sebe probudio,sanjam lepe snove,kako R4 kocijom idem kroz gusto zelenilo ka srednjevekovnom dvorcu,kocija ide lagano,njise se brezuljcima,hita ka pojilu i odmoru.Vreme nas je posluzilo.







    A kad smo dosli,psuje kocijas mestanin,smeta mu buka nase kocije,mrzovoljno nas prima na obed.Skidam plast,mac odlazem sa strane i zajedno cekamo princa uz casicu neobaveznog razgovora.
    Ipak,ljudi smo...
    Ostalo je istorija...........

  5. #25

    Re: Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi

    Pa je' ti to hoćeš da ja plaćem celu godinu il' šta?????
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  6. #26
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi

    Samo par puta godisnje kad budemo odlazili.

  7. #27
    Renault 4 GTL Avatar od  Deki
    Član od
    19.11.2009.
    Aktivnost
    31.05.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    50
    Poruke
    373

    Re: Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi

    Dakle Gavro svaka ti cast,tvoji putopisi su maestralni,znao sam da neces izneveriti siru javnost. Bravo, pravi si promoter omiljenog nam vozila,kao i ove simpaticne druzine. Slike su zaista fenomenalne,prizori ko sa razglednice no coment,ostah bez reci zatecen! Bas mi je drago da si se lepo proveo i da si super prosao na putu i izletu,sve pohvale i rendzeru,ali to je vec postalo normalno! . E sad posebna pohvala za blesavog Slovenca koji nam je za kratko vreme opasno prirastao za srce,ljudina zaista!!! . Vidim da si imao docek ko Tito,to je vec Katrasev prepoznatljiv manir,svaka cast i da nezaboravim veliko hvala za darove,draga uspomena od dobrih drugara,a veliki pozdrav i za 3/4 naravno bolju od preostale 1/4! Uz nadu da bi u skorije vreme mogli napraviti neki brojniji posjet u Zuzu i prekosusjedsku drzavicu obojici veliki rendzerski pozdrav

  8. #28
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi

    Citat Deki kaže:
    Dakle Gavro svaka ti cast,tvoji putopisi su maestralni,znao sam da neces izneveriti siru javnost. Bravo, pravi si promoter omiljenog nam vozila,kao i ove simpaticne druzine. Slike su zaista fenomenalne,prizori ko sa razglednice no coment,ostah bez reci zatecen! Bas mi je drago da si se lepo proveo i da si super prosao na putu i izletu,sve pohvale i rendzeru,ali to je vec postalo normalno! . E sad posebna pohvala za blesavog Slovenca koji nam je za kratko vreme opasno prirastao za srce,ljudina zaista!!! . Vidim da si imao docek ko Tito,to je vec Katrasev prepoznatljiv manir,svaka cast i da nezaboravim veliko hvala za darove,draga uspomena od dobrih drugara,a veliki pozdrav i za 3/4 naravno bolju od preostale 1/4! Uz nadu da bi u skorije vreme mogli napraviti neki brojniji posjet u Zuzu i prekosusjedsku drzavicu obojici veliki rendzerski pozdrav
    Hvala Deki,trudim se koliko mogu,a i imam dobrog majstora,sta cu.
    A da sam docekan kao Tito,iskreno,ne verujem da je on tako docekivan....
    Ovo je bio veoma iskren,topao docek koji cu sigurno pamtiti ceo zivot!

  9. #29
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi

    Gavro, a šta reći, osim da si napravio opasno dobar put, koliko i opasno dobar susret, jer verujem da je Čarli dao sve od sebe, da za, nažalost tako kratko vreme, vama učini boravak tamo još prijatnijim. Uostalom takvi smo mi iz R tima. Čestitam ti na iskustvu i tim lepim emocijama što si doživeo, a i na fantastičnim slikama.Hvala ti ulepšao si nam dan.
    Mr.4

  10. #30

    Re: Izleti sa Renaultom 4 po Balkanu i Evropi

    Ma dajte,laže on kol'ko je dugačak, nije bilo tako, jedva se namučili da ga oteramo nazad u Beograd, šta će nam on, nevolimo ga kao nikog od vas.....
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •