Cokanjeva ergela! - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Cokanjeva ergela!

    Cokanj je vec rekao da to radimo sto pre, dok se ne izgubi geometrija tocka, a kad se izgubi po mojim saznanjima samo par dobrih majstora to zna, i meni je majstor to izvario (nije Miki neki drugi) ne cepa gume ali je desni tocak malo vise izbacen napolje

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  2. #12
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    11.01.2022
    Lokacija
    Cortanovci
    Godine
    67
    Poruke
    592

    Re: Cokanjeva ergela!

    Citat Gavrilo kaže:
    jel mogu ja malo ?
    Cokanj,jel velika muka ispraviti tocak,krece da se krivi,jos malo pa ce stajati ko ova linija? /
    a gumu vec opako cepa.
    Mislio si na zadnji trap? Rekao sam da je bolje spreciti,(dok je u geometriji)to znaci smo secenje trulezi i ubacivane novog lima,(moj slucaj plavi R-4).Tada ti nije potreban specijalni alat da bi vezne tacke torzije vratio u geometriju.Torzija zbog gubljenja oslonca na sasiji pocinje da se krivi (stajni trap),lecenje, popravka stajnog trapa je nemoguca samo zamena,kako naci dobru? Ja sam cuo da ima majstora koji imaju alat, pitanje koliko je kvalitetan?
    Mozda sam oduzio ali stavljam akcenat na sprecavanje.
    Mi cemo pokusati belog R-4 da vratimo(isti slucaj ko kod tebe) cuces rezultat????
    U ostalom na druzenju cemo apsolvirati detaljno.
    C.Dule
    P.S Ako volis R-4 onda nista nije tesko!!!!

  3. #13
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Cokanjeva ergela!

    hvala na savetima.

    pojuricu caleta od devojke mi,ima co2 aparat a i razume se u limariju,pa ce da nabudzimo nesto.a kad bude para,kod limara sve da odradi..a i popricacemo na okupljanju!!hvala jos jednom.

  4. #14

    Re: Cokanjeva ergela!

    Cokanj...stvarno svaka cast na radovima....provalio sam ja odma da je tvoj R4 u extra stanju jos na prvom okupljanju...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  5. #15
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    11.01.2022
    Lokacija
    Cortanovci
    Godine
    67
    Poruke
    592

    Re: Cokanjeva ergela!

    Ako mislite da ostavite R-4 sebi, onda jedino ga dovsti negde priblizno u geometriju ipak ce manje cepati gume.PONAVLJAM!!! trba ga reparirat dok se ne pomeri,to je pravi posao.Jeste to veliki posao ali ko ne reskira nemoze dobiti. C. Dule

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •