Razilike po serijama - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Razilike po serijama

    TL ima bušena stakla sa strane (gde se može prišrafiti otvarač), GTL ima lepjene otvarače (koji padaju dole kao u jesen muhe).
    Ovaj novitet po mom mišljenju nije baš najbolje uspio.

  2. #12

    Re: Razilike po serijama

    Citat Deki kaže:
    Bas tako katras i moja cokulica je sva ko u tvom opisu. Nema rogove napred ,al sve drudo je isto otprilike... Doduse lajsne na vratima,plastike oko prozora,i krila su od gtl-a... Ima i onaj lepi tanak volan i rucnu ko na tamicu na levoj ruci ispod table.
    Neki su modeli imali rogove, a neki nisu. Ne znam zašto je to bilo tako, al' možda je glavni konstruktor u proizvodnji nekada znao zašto su dobre, a neko drugi nije Ukrasne lajsne, kromirane, GTL ne znam, da l' je ikada imao. Kol'ko znam, imao je one debele plastične bočne zaštite na vratima A onaj lepi tanak volan i ručna, nije ti ko u Tamiću, nego kao kod stare Mećke, zvanog Adenauer model. Samo što je tamo bio volan od slonovače, a kod Četvorke je plastika. Al' to nema veze, ama baš nikakve. Glavno, da je jedinstvena
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  3. #13
    Renault 4 GTL Avatar od  Deki
    Član od
    19.11.2009.
    Aktivnost
    31.05.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    50
    Poruke
    373

    Re: Razilike po serijama

    Da lajsne su siroke i plasticne,naravno od gtl-a nismo se razumeli.Hauba se otvara na polgici kraj rucice menjaca. Ma dal mece dal tamce cokulica je sampion! Sve najbolje skupljeno u jednom vozilu.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •