Sta sa kog auta pasuje na cetvorku - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 40
  1. #11
    Renault 4 Alpine
    Član od
    09.01.2008.
    Aktivnost
    08.04.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    39
    Poruke
    831

    Re: Sta sa kog auta pasuje na cetvorku

    da ali za karb sa keca ti treba adapciona ploca, a ovde je poenta, barem po meni, sta pase sraf na sraf. ko vozi IMV 4-ku, za reglerr ode u bilo koju prodavnicu zastavinih delova i trazi regler za iskrin alternator stariji tip.

  2. #12

    Re: Sta sa kog auta pasuje na cetvorku

    A ako ode kondenzator za prvu silu dobar je i običan krompir (sirov, ne kuvan!)
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  3. #13
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: Sta sa kog auta pasuje na cetvorku

    Eto ljudi takve sitnice npr kao sto je Milos rekao...i ovo Katrasevo je dobro za svaki slucaj...ali tako neke sitnice koje mogu da se iskoriste dok se ne nadje nesto cetvorkino
    za Karb znam da moze od keca...ali adapciona ploca...po meni onda moze i od nekog drugog auta....
    Dakle Regler od bilo koje zastave...potvrdjeno....i meni jako korisna informacija

    p.s. znam da su neki ovde alergicni na zastavu...ali verujem da neki delovi takodje mogu da budu kvalitetni ... napominjem NEKI DELOVI

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  4. #14
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Sta sa kog auta pasuje na cetvorku

    Jednom stavih termodavac zastavin....Pasuje.Ali i kuva.
    Jednom stavih tecnost za kocnice proizvodnja zastava-Propisase cilindri

  5. #15

    Re: Sta sa kog auta pasuje na cetvorku

    Evo jedne anegdote, koja se nije (nažalost) desila meni, nego mom prijatelju, za koga nisam ni znao, da je u životu pored svog auta imao uvek i Četvorku. Saznao slučajno, kad sam se pohvalio Caricom. A on meni mrtvo ladno da ima uvek jednu Četvorku pored svog auta. Na pitanje, zašto sakrivanje: reko mi, kao da se malo sramio. E, što ga nisam tog dana , obečao mi, da neče nikad više da bude oko Četvorki.
    A desilo mu se ovo: vozi on sa prijateljicom nekom kaldrmom i pukne mu remen a rezerve nema. Reće svojoj pratilji, da skine ženske čarape (hulahopke il kako vi kažete) na što je prvo dosta burno reagovala, ali posle kratkog vremena učinila je to. On zameni remen hulahopkama i bez problema dođe do prve benzinske pumpe, gde kupuje remen i nastavlja vožnju.
    Dobro, prijateljica nije imala više čarape, šta je bilo poslije, neće da kaže osim smeškanja ko Mona Liza, a ono bilo proleče
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  6. #16
    Renault 4 Alpine
    Član od
    25.07.2009.
    Aktivnost
    03.08.2016
    Lokacija
    Pancevo
    Poruke
    526

    Re: Sta sa kog auta pasuje na cetvorku

    SAVET,
    ako cesto vozite prijateljice ,retko menjajte remene na automobilu.
    Kad tad ce Vam se posreciti.

  7. #17

    Re: Sta sa kog auta pasuje na cetvorku

    To za remen je stara fora. Koliko puta smo se vozili nekim starijim autobusom... pa je ovaj na brzaka menjao remen najlon carapom.....

  8. #18

    Re: Sta sa kog auta pasuje na cetvorku

    Stara fora gore, stara fora dole. Može biti svak Kolumbo, što nije stavljeno na forum, kad je tol'ko staro? Ja sam prvi put to čuo. Znači - meni je novo. I fino i zabavno. A da je bio autobus Četvorka
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  9. #19

    Re: Sta sa kog auta pasuje na cetvorku

    Jok. Stariji. Sanos. Ali ona ima po 3 ili 4 remena jedan do drugog i pukne jedan... kao nema veze pa drugi... i na kraju daj carape da stignemo gdfe smo krenuli. :-)

  10. #20
    Renault 4 Alpine
    Član od
    01.09.2007.
    Aktivnost
    21.10.2018
    Lokacija
    Vranje
    Godine
    41
    Poruke
    555

    Re: Sta sa kog auta pasuje na cetvorku

    Ja sam na mom TL stavio glavni kocioni od keca,i pasuje srav na sraf sem sto su morale one cucke na ceviva da se preprave i stave od keca.Nije mi jasno kako moze karb.od keca na Tl-a,on je predvidjen za automobile od 1100 kubika a ne od 850.bas sam pricao sa majstorom uvezi te prepravke i rekao mi je tako mogu da pokvarim motor.Inace karb.mi je u odlicnom stanju,ali sam ga ipak pitao za nedaj boze.

Slične teme

  1. Jel moz' se ovo ubudzi u cetvorku?
    Autor Whitesnake u forumu Chit Chat
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.01.2011, 09:47
  2. kupjem felne za cetvorku gtl
    Autor rraletic u forumu Kupujem
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.11.2010, 17:22
  3. KUPIO CETVORKU !!!!
    Autor Argonaut1 u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.08.2009, 00:40
  4. Koji auto git za sredjivanje auta
    Autor novii u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.07.2008, 22:19
  5. INFORMACIJE ZA CETVORKU
    Autor kurajlo u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.06.2007, 15:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •