Servis - Cena - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 38
  1. #21

    Re: Servis - Cena

    Odselit ču se u Srbiju. Majke mi! Pa ove cene, što su za vas visoke, kod nas za te pare ne dozvoljava servis ni auto da staviš unutra, kamoli da što rade. Ja imam svog majstora, fin momak, dobar mehaničar, a samo da mi napravi servis menjanje ulja (koje donosim sam, kao i delove, koje dobijem od Jana), filtera za ulje, filter za vazduh i da malo pogleda okolo, uzima u najmanju ruku 50 eurića. I plati se sa osmehom. Jer je to normalno. Kod nas.
    Zbog toga - imate vi lepo normalne cene. A badava neće niko danas da radi, pa znate li vi koliko košta bojanje onog glisera koji mehaničar vuče na more?
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  2. #22
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Servis - Cena

    Citat katraš kaže:
    Odselit ču se u Srbiju. Majke mi! Pa ove cene, što su za vas visoke, kod nas za te pare ne dozvoljava servis ni auto da staviš unutra, kamoli da što rade. Ja imam svog majstora, fin momak, dobar mehaničar, a samo da mi napravi servis menjanje ulja (koje donosim sam, kao i delove, koje dobijem od Jana), filtera za ulje, filter za vazduh i da malo pogleda okolo, uzima u najmanju ruku 50 eurića. I plati se sa osmehom. Jer je to normalno. Kod nas.
    Zbog toga - imate vi lepo normalne cene. A badava neće niko danas da radi, pa znate li vi koliko košta bojanje onog glisera koji mehaničar vuče na more?
    E a kod nas ovde ako znas majstora dobro,duze radis auto kod njega,kad dodje menjanje ulja i filtera,on odradi posao,pitam koliko sma duzan,on kaze bezi imam posla...
      Vrh

  3. #23

    Re: Servis - Cena

    Pa rek'o sam, da ču da selim za Srbiju
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  4. #24
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Servis - Cena

    Katras a da ti lepo jednom gledas kak on to menja pa sam zamenis sledeci put...nije to nikakva nauka...eto pre neki dan Sava i ja zamenismo na nasim rendzerima ulje i filtere plus na njegovom antifriz....
    tako da smo po tvom ustedeli preko 100E
    to je mnogo...

    P.S. a i ako se doselis ovde....opet ce ti biti mnogo jer ce ti plata biti nekoliko puta manja nego tu

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''
      Vrh

  5. #25
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Servis - Cena

    Jeste, ali onda na tehničkom dođe čika pa pita: "A što vam nije upisana zamena ulja u servisnu knjižicu... A sami ste menjali... A gde ste sa starim uljem...U kanalizaciju? E pa to Vam je 500 evra kazne, prijatno"
    Tajni savetnik KV kru
      Vrh

  6. #26
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Servis - Cena

    Aj za servisnu knizicu se slazem al nismao ulje prosuli u kanalizaciju nego presuli u flase od novog ulja pa stavili pored kante ,ko zna mozda nekom treba za grejanje ,'ladno bre mnogo
      Vrh

  7. #27

    Re: Servis - Cena

    Citat Italijan kaže:
    Katras a da ti lepo jednom gledas kak on to menja pa sam zamenis sledeci put...nije to nikakva nauka...eto pre neki dan Sava i ja zamenismo na nasim rendzerima ulje i filtere plus na njegovom antifriz....
    tako da smo po tvom ustedeli preko 100E
    to je mnogo...

    P.S. a i ako se doselis ovde....opet ce ti biti mnogo jer ce ti plata biti nekoliko puta manja nego tu
    Da, al trebaš imati alat i ruke za to. A što se tiče plate - meni svejedno gde radim. Plata mi je uvek ista, znači, kol'ko radim tol'ko love. I to iz kuče, preko interneta. A baš si mi dao ideju, da se predstavimo ko šta radi. Nek neko otvori nov topic za forum. Evo, ja radim kao broker za Norvešku banku, ugovorno jasno. Plata? Neću da kažem, ne biste verovali, rekli bi, matori se nešto duva. Ali, ljudi, može se. Kad se vidimo, objasnit ću ja svima vama koji želite, kako se radi dobra para za malo truda
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  8. #28
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Servis - Cena

    Imas temu na tu temu
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D
      Vrh

  9. #29
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292
      Vrh

  10. #30

    Re: Servis - Cena

    Gde ? Il' sam pomalo glup za forum
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

Slične teme

  1. Preporučite servis
    Autor gorchilo u forumu Male tajne velikih majstora
    Odgovora: 168
    Poslednja poruka: 15.12.2017, 17:30
  2. Renault 5 Campus servis
    Autor danste u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:43
  3. Normalna cena delova!!!!!!!!!
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Kupujem
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 28.04.2008, 16:47
  4. cena novog prednjeg krila za R4
    Autor sawa u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.12.2007, 15:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •