Prskalica za soferku sa el.motorom
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 37
  1. #1
    Renault 4 Alpine
    Član od
    25.07.2009.
    Aktivnost
    03.08.2016
    Lokacija
    Pancevo
    Poruke
    526

    Prskalica za soferku sa el.motorom

    Juce sam na buvljaku kupio fordovu kanticu sa elektromotorom za 200 din.
    Ugradio sam je i vise nemam problema sa prskanjem soferke.
    Ona nozna nije funkcionisala.
    Evo tkako to izgleda.


  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Prskalica za soferku sa el.motorom

    A gde si stavio prekidac?
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  3. #3
    Renault 4 Alpine
    Član od
    25.07.2009.
    Aktivnost
    03.08.2016
    Lokacija
    Pancevo
    Poruke
    526

    Re: Prskalica za soferku sa el.motorom

    Na komandnoj tabli ispod prekidaca za grejac zadnjeg stakla i sva 4 pokazivaca,
    postoje jos dva slobodna mesta.Samo se izvadi poklopac koji ima izgled prekidaca i u leziste se ubaci drugi prekidac.
    Imao sam dva prekidaca od R18 koji su skoro isti i pasuju u to leziste.
    Kada nabavim original od cetvorke zamenicu ga.

    Za sada koristim ovaj razlika je sto originalni ima jednu stranu ispupceniju par milimetara (kao neki greben).


  4. #4
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: Prskalica za soferku sa el.motorom

    Da to moze tu da se stavi...samo sto noviji GTL-ovi 91god i posle imaju na mestu treceg prekidaca odozgo prekidac za svetlo za maglu koje se kasnije ugradjivalo :)

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Odg: Prskalica za soferku sa el.motorom

    Citat Italijan kaže:
    Da to moze tu da se stavi...samo sto noviji GTL-ovi 91god i posle imaju na mestu treceg prekidaca odozgo prekidac za svetlo za maglu koje se kasnije ugradjivalo :)
    imaju i oni ranije moj je 89 pa ima neki noviji nemaju nema pravila
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  6. #6

    Re: Prskalica za soferku sa el.motorom



    Argonaut, svaka čast na obavljenom poslu.

    Ja teram "4" od 1990. i od početka planiram da ugradim el. pumpu za pranje šoferke. I? Ćorak! A stvarno me nerviralo od početka da pumpam, da pumpam, da pumpam...

  7. #7
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: Prskalica za soferku sa el.motorom

    Citat BIBAZOKI kaže:


    Argonaut, svaka čast na obavljenom poslu.

    Ja teram "4" od 1990. i od početka planiram da ugradim el. pumpu za pranje šoferke. I? Ćorak! A stvarno me nerviralo od početka da pumpam, da pumpam, da pumpam...
    jes vala BZ zeznuto ume da bude kad te neko zalepi pa moras da brises,pumpas,menjas brzinu i kocis...i tras...maler :(

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  8. #8
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: Prskalica za soferku sa el.motorom

    Citat Sonne kaže:
    Citat Italijan kaže:
    Da to moze tu da se stavi...samo sto noviji GTL-ovi 91god i posle imaju na mestu treceg prekidaca odozgo prekidac za svetlo za maglu koje se kasnije ugradjivalo :)
    imaju i oni ranije moj je 89 pa ima neki noviji nemaju nema pravila
    vish nisam ja za to znao...jer kad god sam video neki R4 tako sa svetlom za maglu i pitao koje je god bilo 91,2...ali da kao sto neko rece R4 je totalno nestandardan auto pa je sve totalno cudno i nelogicno :)

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  9. #9
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Prskalica za soferku sa el.motorom

    Bice da imam primerak sa full opremom
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Prskalica za soferku sa el.motorom

    Ja sam i dalje za pump-pumpa-pump... To razlikuje nas vozace od ''vozaca''. Lako voziti danasnje aute... klik ovo, klik ono.. Struja ovo, senzor ovo... Servo ovo, servo ono... Mnjaaaaa
    Jos da izbacite i sasiju koja truli i samo stvara probleme, zaoblite stakla zbog bolje aerodinamike i izbacite onaj vrazji cok (saug) koji samo probleme stvara i komplicira voznju... I eto vam onda pravoga vozila.
    Da se razumijemo... Salim se... Dobra je to stvar, ali ja sam i dalje za pumpanje nogom. Nema boljeg rjesenja protiv krade. Parkiras auto, ukenjas sajbu namjerno i odes mirno kuci. Lopina ako ga i copi, nece znati oprati sofersajbu (jer mu nece ni pasti napamet pipati nogom ''dolje lijevo u samome kutu'' ) i odustane vec pri izlasku sa parkinga...
    Na kraju krajeva... Tko nauci voziti Katru - taj ima jako dobre vozacke temelje. Kako mi je cura neki dan preparkirala jednu krsinu koja je trokirala, bez rucne, bez serva, sa probusenom gumom... Bas sam bio ponosan!!!! That's my girl... Povered by Renault4 driver skills fundamental basis. Znaci... Istovreno motanje, saltanje, drzanje na vagi, paljenje brisaca, zmigavaca, pumpanje vode... To je ono sto se zove vozacko umijece. Zato su stari kamiondije mačci, a danasnji klinci sa TeGe-jcima od 500 konja znaju samo piciti autoputom 100km/h.
    Inace... Svaka cast na trudu... Salim se ja... Dobra je to caka...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Slične teme

  1. problem sa motorom
    Autor tasicaleksand u forumu Garaža
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.12.2012, 11:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •