The begining of history!
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 46
  1. #1
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    The begining of history!

    Ova tema je postojala na starom forumu sa padom foruma je otisla ,a mora da postoji jer ipak ovako je sve pocelo.Uglavnom ovo je iskopirano sa bosanskog foruma ,veliki pozdrav njima jer da nije bilo njih ne bi bilo ni nas

    Ponedeljak Septembar 11, 2006 5:46 pm

    Ne znam ni sam kako bih zapoceo ovu pricu,evo otprilike ovako.
    Preko ovog mnogo dobrog foruma sam upoznao Pashu pa je bio i red da se upoznamo.Iskontaktirali smo se preko pm-a i dogovor je pao za nedelju popodne tj juce ,posle trke naravno.

    Nasli smo se u Kotezu (prigradsko mesto pored Beograda) i zapoceli pricu oko organizovanja Reno4 kluba Srbija(zato se i zove tema istorija pocinje)!Cela prica bi trebala da krene sa organizacijom za jedno mesec dva kad skupimo neku kintu (svi zainteresovani za neko skorije okupljanje na pm).Tu bi naravno napravili sajt samo sa cetvorkama,pa razni skupovi,clanske kartice i kako to sve ide.

    Evo i fotki sa mini R4 okupljanja ,mozda cak i prvog u Srbiji. Whitesnake i Chiller i svi ostali koji su u mogucnosti da dodju ocekujemo vas sledeceg puta!

    Na putu kojim smo krenuli do Dunava imali smo par preprekica.Prva prepreka je bila spustena rampa .

    Pasha je podigao




    a ja pokusao da je spustim (jbg veci covek veca poluga)



    Druga prepreka je bila zakljucana rampa pa smo izmolili cuvara da nam otkljuca da ne bi isli okolo.
    put se nastavlja kroz sumu



    i vodi do shljunkare (preko puta Gardosa u Zemunu)...



    pa smo ondak malo ispozirali



    tu smo odradili i jednu mini popravku,pomerili smo malo brisace na mom R4 zato sto nisu imali dobar ugao brisanja.Kad god je padala kisa morao sam da se nabijem u soferku da bi nesto video.



    imali smo vrhunski pogled






    i tako bili tamo ispricali se ko ljudi lepo se proveli,mozda je falio neki rostilj ali bice uskoro.

    Inace na Pashinom renou treba da se malo sredi spoljasnja limarija u principu sve ostalo je ok.

    I tako pocinje jedna istorija!

    poz :)




  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: The begining of history!

    Prvo nezvanično okupljanje sa sada Pashinim belim renoom .Tada je bio chillerov ,ne znamo šta je sa njim izgubili smo sve kontakte .Uglavnom nastavljam prepisku

    Nedelja Oktobar 15, 2006 8:30 am

    Iiiiiii ekipa se okupilaaaaaa....!!! Po drugi put ove godine samo sto smo sad bili u malo jacem izdanju





    bilo nas je trojica! I taman smo poceli da slikamo dolazi lik i kaze da priteram ja i mog tako da nas je odjednom bilo cetvoro





    Tako smo blejali tu na suncu pili sokic i coolirali jedno cuku vremena razmenjivali razna iskustva! Posto je ovaj lik zapalio mi se resimo da odemo do jednog otpada tu blizu...





    Kad je sunce vec pocelo da zalazi mi smo uveliko bili na putu ka kuci i onda u retrovizoru vidim savrsenu sliku,desni migavac Sawoooo zaustavljaj se, i onda...malo desktop slicica....








    P.S. WhiteSnake zao nam je sto nisi bio sa nama sledeci put moras obavezno da dodjes!!!

    Poz Pasha :D



  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: The begining of history!

    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: The begining of history!

    Nastavak sutra.

    Od okupljanja kod hale Pionir pa na dalje

    Inace cela tema ima na www.renault-klub.ba

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: The begining of history!

    Ne vredi moram jos samo ovo.Prvo veće okupljanje kod Hale Pionir u Beogradu.Naime Pasha i ja smo seli u kola ištamapali flajere i tri noći kružili po celom Beogradu i kačili na svaku 4ku koju smo videli .Rezulteti svega toga su iz dana u dan sve lepši i lepši ,a u budućnosti će biti još bolji

    Nedelja Novembar 05, 2006 8:54 pm

    I kao sto smo obecali-slikeeeee,malo nas je vreme ubilo kisa non-stop,ali nema veze ekipa se okupila!!!! Za razliku od proslog puta kad nas je jedva bilo cetvoro ovaj put nas je bilo trinaest hahaha!!!Moramo se pohvaliti i da imamo prvu devojku u klubu Anu,koja vozi naravno ljubicati R4 sa slika,ocekujemo ih na sledecem okupljanju bar u duplo vecem broju!!!
    Na pocetku nas je bilo troje iiiiii onda dolazi cika Rasa u deset do dvanaest,kao pravi gospodin,ujedno je i najstariji clan naseg kluba!



    I onda ljudi su poceli dolaziti.....




    I dolaziti.....(kao da nas je bilo 200 hehehehe)



    Naravno pale su i konsultacije....




    ........masa ljudi nema joj kraja.........


    Malo voznje po gradu gde smo se i rastali na kraju Francuske ulice u Beogradu.....

    Sve u svemu mnogo lep dan,mnogo novih ljudi svih generacija koji vole istu stvar R4....


    Poz svima Pasha :D :D :D
    Au sto je bilo fino !


    post by sawoodean

    Steta zbog vremena sledeci put ce biti lepse.Imamo jos lepih slicica ali nismo bili u mogucnosti da ih danas prebacimo, bice najverovatnije sutra ne drzite me za rec.

    Inace sta reci mnogo lep dan uz lepo druzenje sa novim ljudima.

    A cika Rasa najveci fan skidao je skoljku i zastitio sve tako da nema brige oko korozije, ali ne mozete da verujete, noc pred okupljanje majmuni mu ukrali originalnu prvu pomoc crvene boje naravno.Nisam mogo da verujem ,strasno a da teglu ajvara nisu odneli! :)

    Johne slika samo za tebe (i za ostale naravno)!



  6. #6
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: The begining of history!

    Upravo nadjoh na kompu i taj prvi flajer za okupljanje



  7. #7
    Renault 4 GTL
    Član od
    01.04.2008.
    Aktivnost
    04.12.2013
    Lokacija
    Bijeljina
    Godine
    30
    Poruke
    416

    Re: The begining of history!

    Odlicna akcija i jos bolja reakcija ljudi na pozive, gledaj koliko nas je sad

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    22.04.2007.
    Aktivnost
    04.06.2013
    Godine
    49
    Poruke
    2,531

    Re: The begining of history!

    Па с обзиром да нам ниједно више окупљање не пролази без минимум 30 так аутића и није тако лоше

  9. #9
    Renault 4 GTL Avatar od  iluzija
    Član od
    26.12.2008.
    Aktivnost
    07.02.2021
    Lokacija
    Slovenija
    Poruke
    371
    Slike
    3

    Re: The begining of history!

    Dobro arhivirani početki kluba. Za nas, koji smo se kasnije pridružili ovom forumu, jako interesantno.

  10. #10
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: The begining of history!

    Sve je to lepo i fino druzenje zezanje nego, jer ova Ana udata???
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

Slične teme

  1. History of the Renault logos
    Autor Renault 4 u forumu Other Renault Vehicles
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.08.2007, 11:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •