Ova tema je postojala na starom forumu sa padom foruma je otisla ,a mora da postoji jer ipak ovako je sve pocelo.Uglavnom ovo je iskopirano sa bosanskog foruma ,veliki pozdrav njima jer da nije bilo njih ne bi bilo ni nas

Ponedeljak Septembar 11, 2006 5:46 pm

Ne znam ni sam kako bih zapoceo ovu pricu,evo otprilike ovako.
Preko ovog mnogo dobrog foruma sam upoznao Pashu pa je bio i red da se upoznamo.Iskontaktirali smo se preko pm-a i dogovor je pao za nedelju popodne tj juce ,posle trke naravno.

Nasli smo se u Kotezu (prigradsko mesto pored Beograda) i zapoceli pricu oko organizovanja Reno4 kluba Srbija(zato se i zove tema istorija pocinje)!Cela prica bi trebala da krene sa organizacijom za jedno mesec dva kad skupimo neku kintu (svi zainteresovani za neko skorije okupljanje na pm).Tu bi naravno napravili sajt samo sa cetvorkama,pa razni skupovi,clanske kartice i kako to sve ide.

Evo i fotki sa mini R4 okupljanja ,mozda cak i prvog u Srbiji. Whitesnake i Chiller i svi ostali koji su u mogucnosti da dodju ocekujemo vas sledeceg puta!

Na putu kojim smo krenuli do Dunava imali smo par preprekica.Prva prepreka je bila spustena rampa .

Pasha je podigao




a ja pokusao da je spustim (jbg veci covek veca poluga)



Druga prepreka je bila zakljucana rampa pa smo izmolili cuvara da nam otkljuca da ne bi isli okolo.
put se nastavlja kroz sumu



i vodi do shljunkare (preko puta Gardosa u Zemunu)...



pa smo ondak malo ispozirali



tu smo odradili i jednu mini popravku,pomerili smo malo brisace na mom R4 zato sto nisu imali dobar ugao brisanja.Kad god je padala kisa morao sam da se nabijem u soferku da bi nesto video.



imali smo vrhunski pogled






i tako bili tamo ispricali se ko ljudi lepo se proveli,mozda je falio neki rostilj ali bice uskoro.

Inace na Pashinom renou treba da se malo sredi spoljasnja limarija u principu sve ostalo je ok.

I tako pocinje jedna istorija!

poz :)