R 4CV - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 23

Tema: R 4CV

  1. #11

    Re: R 4CV



    @ Stefan

    To nisam ni primetio, za brisače...

  2. #12

    Re: R 4CV

    Pa, iako ste mi davali savete za i protiv, ja se jučer uputio do čoveka, al od kupnje neće da bude ništa. Naime, traži toliko para, da je treba dobro razmisliti o nabavci. A neće da pušta cenu, jer ih je zaista vrlo malo.
    Ipak sam se provozao malo sa njim i slažem se Iluzijom oko vožnje. Al, nema veze, i tako bi bio samo za izuzetne prilike. Motor je vodeno hlađen, utisak je onako starinski, jeste zanimljivo vozilo, vrlo atraktivno dok stoji, odlično je oćuvan, obnovljen, al ipak, 22.500 eura - što je mnogo, mnogo je bre. Pa nije valjda Rolls
    Pogledat ću za nešto drugo. Ako odlučim većati garažu sa nekim oldićem. U klubu jedan od članova ima nameru prodati ovo: , godište 1938, cena puuuuuuno manja (oko 7000 eura uz mogučnost dogovora). Dobro,nije ni to malo i nije Renault , ali ipak...Vidjet ču
    A ako bi video il' našo negde R16 - e tu ne bi bilo dvojbe. Ali - gde? Onaj ko ga ima - ne da ga iz ruku.
    Ma, bilo kako bilo - Carica je ipak zakon. Izleta ovog vikenda nije bilo, im'o druge obaveze. Al' polako dolazi novi vikend
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  3. #13

    Re: R 4CV

    A ako bi hteo da imam zaista retko vozilo, onda je to bez dvojbe ovo:


    1958 Messerschmitt KR200

    Al, sad sam več u . neču više. Gotova priča sa željama i šta bi. Ako budem nešto nabavio - javit ću zasigurno.
    Ajmo mi lepo nazad našim ljubimcima
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  4. #14
    Renault 4 GTL Avatar od  iluzija
    Član od
    26.12.2008.
    Aktivnost
    07.02.2021
    Lokacija
    Slovenija
    Poruke
    371
    Slike
    3

    Re: R 4CV

    Imaš 16 na netu,nisam proveravao dali još ima.Crvena godište 1970 tel.041 640-608 svu sreču.

  5. #15
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Re: R 4CV

    Bogami ima jedna 16-ca u blizini Novog Sada tj na 6-7 kilometara od samog centra. Mislim da je u pitanju TL i zamislite crvene je boje Kako to uopšte funkcioniše sa starijim vozilima i uvoz istih. Kakvi su tu zakoni, kako uvesti jedan oldtajmer?
    Gari :)))

  6. #16

    Re: R 4CV

    LaQuatrelle - teško, veruj mi, teško

    A Iluziji - hvala na vestima i vezi, ali: ona je opremljena sasvim u drugom smislu, nego original. Što sad. Jeste R16, dobro očuvan, ali... ima treću stop lampu, montiro zetor onda ima novi radio (isto zetor) al' sam dogovorio da ga zovnem sutra. Cena - prihvatljiva. Al' ima jedna molba: kakva je bila razlika između R16 TL i GL ????? Motor? Oprema? Da ne lupkam u prazno...Ajde, pomoz'te ljudi
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  7. #17

    Re: R 4CV

    ILUZIJO!!!CARE!!! SUTRA idem pogledati ovo:

    Letnik: 1970
    Starost vozila: oldtimer
    1.registracija: 4 / 1970
    Tehnični pregled:
    Prevoľeni km: 150000
    Motor: 1499 ccm (bencinski motor)
    Moč motorja: 47 kW / 64 KM
    Menjalnik: ročni menjalnik(4 pr.)
    Oblika: enoprostorec / van (5 vr.)
    Barva vozila: rdeča
    Notranjost: črna / usnje
    Ohranjenost: odlično ohranjeno

    Ako niste do pola šest ujutro kod tipusa, ode on meni

    Cena više nego solidna. HVALA, Iluzijo!
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  8. #18
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Re: R 4CV

    Verujem da ima neka procedura i da je izvodljivo jer pre neki dan sam video u grupi Oldtimers na fecebooku jednu sliku od nekog starog mercedesa tipa 1950 godište i komentare ispod slike, a u komentarima piše između ostalog i "ode ovaj za nemačku" tako da mora postojati neka caka.
    Gari :)))

  9. #19
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: R 4CV

    katras link za tebe http://www.classiccarsforsale.co.uk/
    nemoj samo da se razbolis i umresh
    ja bi ih sve
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  10. #20

    Re: R 4CV

    Sonne, crni sine, što mi daješ taj link. =bo ja sebe, sve bih uzeo! Al' treba smiriti strasti
    Išo ja danas rano ujutro da vidim taj R16. Jes' lep, al je sastavljen. Drugi motor od karoserije (naučio ja nešto sa foruma, iako sam u godinama ), montiro mu zetor treće stop svetlo na limariju, ugradio radio koji paše ko sedlo na svinju, a da je rđav skoro po celom donjem delu, da ne govorim o ovesima - nema teorije. Ah, da, zaboravih, im'o sam sa sobom znalca za tu vrstu vozila. Pa ko se bolje razume (bar kod nas u Sloveniji) bolje od Jana??? , tako, da od kupnje nema ništa.
    Al dok sam se po jakoj kiši voziko do Ljubljane, srce mi igralo od predenja Caričinog motora, kad upališ ventilator i naštimuješ sve one rućice za dovod vazduha na šoferšajbu - nema zamagljivanja. Ma, Četvorke su ZAKON. Bar meni. Smirio ja svoje euforije i gotova stvar. Ako šta - onda opet Četvorka!
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •