Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)
Strana 1 od 13 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 123

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)

    Evo ovde mozemo svi da zapisujemo neke sugestije i ideje da nam Klub radi duze i bolje:)...

    Moja neka ideja recimo , do sledeceg okupljanja jeste da prikupimo sto vise clanova i delimicno upoznamo javnost s radom kluba. Posto nemamo neka finansijska sredstva na pocetku, skoro mi je pala ideja na pamet da se usaglasimo oko nekog opsteg flajera kao reklame kluba. Znaci slicno kao sto je bilo za okupljanje. To barem svi mozemo da skinemo s neta flajer i da ga odstampamo pa kada naidjemo na neku 4ku mi samo na soferku i lepa pozivnica za klub:)...

    Ja sam trenutno u Skoplju i toliko ima 4ki a ja ne mogu nikako da obavestim narod da nam se pridruze.(idem sutra na autopijacu pa cu da vidim sta imaju interesantno:))

    Dalje, mislim da def treba da se odlucimo za dizajn nalepnica, i posebnih nalepnica za clanove, posto i to spada u "marketing" kluba...

    Eventualno , kao nesto interesantno mozemo da razmislimo i o nekom"dalekom partnerstvu" ili saradnji sa jos nekim klubom slicnog "oldtimera"...itd.

    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  2. #2

    Odg: Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)


    Pa to je pochelo da se realizuje pre pada sajta. Ja sam zamolio da mi poshaljete na mail ideju sa shto vishe teh. podataka da odnesem shtamparu koji mi shtampa vech vishe godina vizitke i kalendare za N.G. Rekao sam i tamo da treba uzeti nekoliko ponuda za shtampu pa odabrati...Barem shtampara ima onoliko.
    Ne koshta to "careva blaga", ali sa obzirom da smo kao klub u povoju najtezhe je organizovati se oko kinte. Kad klub ozbiljno zazhivi i krene neka chlanarina, onda je lakshe. Toliko imamo, toliko se "opruzhimo" i the end...

  3. #3

    Odg: Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)

    Pa da ,ja sam i rekao pre "fall of the site":)...da je okvirno negde oko 25-30e za 50 nalepnica za zadnju soferku, i za prednju naravno..., samo da vidimo koje su mere pa mozemo da se raspitamo ...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)

    E jedva cekam narode... Admine gde si? E i one sa menjacem da zalepim sa obe strane na krila ispred prednjih vrata...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    11.01.2022
    Lokacija
    Cortanovci
    Godine
    67
    Poruke
    592

    Odg: Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)

    Problem su uvek pare,trebalo bi oformiti clanarinu,(kasu)makar i neformalnu da bih imali love. Odmah poceti davati clanarinu blagajniku a posle registracije sve to zaveti. Nadam da da se slazete
    Proecenit kolka bi bila mesecna clanarina naspram troskova ja cu odmah poslati clanarinu.
    C. Dule

  6. #6

    Odg: Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)

    Pare su najmanji problem, treba samo ponude da se pribave i to je to..."Upravni odbor kluba" ce da prikupi pocetna sredstva pa cemo samo nalepnice da postujemo na net i svako zainteresovan ce se prijaviti za njih,...npr ako su 70centi, moze da se prodaju za 1 evro da razlika ide u kasu kluba za ostale aktivnosti.

    Sto se tice clanskih karti, to je rekao Pasha da ce srediti, samo opet, dajte da smislmo neki design kartica i usaglasimo se oko toga...

    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  7. #7

    Odg: Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)





    Momci sve sto preduzimate u pravcu legalizacije i utvrdjivanja nekog reda ja 100% podrzhavam.
    Za chlanarinu se prijavljujem odmah jer opet ono o "carevom blagu", a svako udruzhenje je samo po sebi korisno, narochito kada se okupljaju dobronamerni likovi kakvi smo mi ovde...
    Nemam nazhalost vremena da vam se i lichno pridruzhim ali istrajte...

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Odg: Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)

    Izvinite za off, ali vezano je za temu.
    Renault 4, Pasha i Whitesnake, pogledajte mail - neshto sam vam poslao.
    Serz
    Tajni savetnik KV kru

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)

    Dobio si odgovor! A ja mislim da clanarinu ne upotrebljavamo za pice i hranu za skupove, pokusacemo da nadjemo neka sponzorstva,al to je samo bonus, mislim da sledeci put treba svako da ponese hrane i pica za onoliko ljudi koliko vodi sa sobom, jer ako mi budemo kupovali pa se nekom ne svidi itd...
    Pricam o hrani jer je bilo zalbi sto nije bilo mirisa mesa

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  10. #10

    Odg: Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)

    Slazem se sa time, za sledece okupljanje treba da se organizuje neki rostilj, da se postavi,zavisi gde cemo izabrati mesto tj lokaciju, i neka svako donese sta mu se svidja,pa bato neka pece i jede i postavimo neki sto,ili na haubi ko sto rece Zoki cini mi se:):):)...i navali narode...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

Slične teme

  1. Oživljavanje ideje - motor 1.4 sa R18 u našeg Renolčića
    Autor Brazorf u forumu Generalna diskusija o modifikacijama
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 13.09.2017, 22:33
  2. Sugestije,predlozi i zamerke
    Autor Pasha u forumu Forum o forumu
    Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 02.06.2015, 14:04
  3. vise tehnickih pitanja?
    Autor cybertel u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 13:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •