Zašto baš četvorka... - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 56
  1. #21
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Zašto baš četvorka...

    Potpisujem to je onaj osecaj kada u gradu samo odnekud primetite jedinstvena krila

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  2. #22
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Zašto baš četvorka...

    Zasto, pa zato ovaj crveni je sawin on nije hteo da plati zonu, a nisam ni ja ovo pivo je popijeno u r4 jer je duvao vetar, ali vozio sam ga tek nakon 4h posle toga






    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #23
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Zašto baš četvorka...

    heheh rece mi Frma da je kazna za ovo moje parkiranje u HR oko 300 ovih evropejskih novcanica

    Jbg zurilo se ,a i nisam bio nesto sa 'vremenom' u rezervoaru da trazim parking pa je bio fazon F#^K D SISTEM

  4. #24
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Zašto baš četvorka...

    zasto reno je cool?
    pa zato sto ima pozicije na pored zmigavaca a ne u farovima. apsolutno obozavam da to vidim na autu

    i jos jedna stvar. reno 4 od mene dobija 444 boda ako na sjedistima ima onu rucicu koju povuces pa naginjes sjediste koliko ti treba. onaj kolut koji se okrece po pola sata je najgluplji izum svih vremena
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  5. #25
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Zašto baš četvorka...

    Citat sawoodean kaže:
    heheh rece mi Frma da je kazna za ovo moje parkiranje u HR oko 300 ovih evropejskih novcanica

    Jbg zurilo se ,a i nisam bio nesto sa 'vremenom' u rezervoaru da trazim parking pa je bio fazon F#^K D SISTEM
    Da ti je naleteo pauk sa komunalnim inspektorom klepili bi te za stotinjak eura...

  6. #26
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Zašto baš četvorka...

    Citat Djordje kaže:
    zasto reno je cool?
    pa zato sto ima pozicije na pored zmigavaca a ne u farovima. apsolutno obozavam da to vidim na autu

    i jos jedna stvar. reno 4 od mene dobija 444 boda ako na sjedistima ima onu rucicu koju povuces pa naginjes sjediste koliko ti treba. onaj kolut koji se okrece po pola sata je najgluplji izum svih vremena
    e pa gtl ima bas taj kolut za koji kazesh da je najgluplji...
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  7. #27

    Re: Zašto baš četvorka...

    Krucifiks, pa Četrvorka je NAJBOLJI auto, za sve. Ajte molim vas, ko je ima, zna, ko nema, nek nabavi. Ja sam htio nešto drugo, staaaaarije (uz Caricu naravno), al' nema te lampe, koja bi upalila svetlo u mojoj glavi.
    Ono je sve šminkeraj. Osim ako nije naravno Aston Martin ili Rolls
    A ko ima para za to? Bil Gejts? On ne vozi
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  8. #28
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Zašto baš četvorka...

    Citat Djordje kaže:
    zasto reno je cool?
    pa zato sto ima pozicije na pored zmigavaca a ne u farovima. apsolutno obozavam da to vidim na autu

    i jos jedna stvar. reno 4 od mene dobija 444 boda ako na sjedistima ima onu rucicu koju povuces pa naginjes sjediste koliko ti treba. onaj kolut koji se okrece po pola sata je najgluplji izum svih vremena
    Kolut je mama za namjestanje. Nema bolje stvari. Lagano se okrece, fino se dozira u milimetar. Poluga ima nekoliko polozaja i kako se god namjesti - uvijek ti treba ''onaj izmedu''!!!
    A ako ti poluga treba za neke druge ''aktivnosti'' u autu e onda imaj na umu jedno: Vrhunski aikido/kung-fu-patka-zdral-labud/dalaj-lama/nintendo/mortalkombat brzinski potezi prstima se upravo vjezbaju na kolutu. Ako uspijes kolutom spustiti naslon ''u roku odmah'' e onda ima da dobijes osmijeh od cura jer one vole ''dobar rad ruku''.
    AAAAALOOOOO!!! Tu sam mislio iskljucivo i jedino na zasrafljivanje svih mogucih i nemogucih sarafica u kucanskim poslovima. Bilo bracnim, bilo dobrosusjedskim... A vi odmah na... Tsssjaaa...
    I zato... Jos jedan razlog zasto Katra. Kako smo neki dan konstatirali nas Dejo, tajo novopeceni... i ja:
    ''Hocu auto koji od struje ima tri zice, pet osiguraca i relej za zmigavce. I poanta je da od te tri zice jedna je nepotrebna jer je predvidena za kuku i/ili dodatnu instalaciju, a bez pola osiguraca ide i ovako i onako. A spomenuti relej nema veze sa elektronikom jer i njega popravljas gedorama.''

    I jos nesto... Ako se nesto i pokvari pa pocne cangrljat', zveketat', glavinjat', skvičat', handrčit', klepetat', cvijukat', tuk-tuk-tuktat', iu-iu-iu-ukat'... Mozes se s tim voziti koliko ti drago i tek nakon skoro pa godine dana to zamijenis. Ali samo zato jer ti ide na zivce...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  9. #29
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Zašto baš četvorka...



    Nego kad se obara sjedalo, ne treba biti naslonjen na naslonjac vec ga treba lagano rukom pridrzavati, tj. vuci prema sebi i ide kao po loju
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  10. #30
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Zašto baš četvorka...

    Ja i dalje ostajem pri misljenju da je kolut glupa stvar. Ali dobro... i to je pozitivna stvar koja nam pokazuje da su r4 ipak napravili ljudi a ne bogovi. Moralo se negdje pogrijesiti

    Ovo sto frik prica je upravu, jednom sam u nekim kolima naletio na takav sistem s ruckom da sam bas htjeo poziciju izmedju koja se nije mogla ubosti. Ali... Aaaali. Tu upada u pricu moj stari dobri fijatuno... povuknes rucku ako nisi naget na sjediste ono ti se digne skroz kolko moze. Naslonis se ledjima koliko ti treba sjediste namjestis laganini, pustis rucku i ono ostaje tu u milimetar. Da ne kazem samo prednost da u roku od odmah(onolko kolko vama treba da otvoriti prozor) mozes da iz najuspravnije pozicije da odes u lezecu
    mada i frikova teorija o spretnosti prstica je jako zanimljiva

    e da... ovaj fazon sa podizanjem sjedista pa okretanjem o kom zbori john doe radi na svim autima. zapravo na mom vagenu nemozes sjediste nikako pomjerit makar do zore okreto kolut ako ga prije toga malkice ne podignes. Krntija

    R4
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

Slične teme

  1. Koje je godište vaša četvorka?
    Autor Renault 4 u forumu Café
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 26.12.2014, 19:02
  2. Dobivena četvorka :)
    Autor R4ptor u forumu Garaža
    Odgovora: 167
    Poslednja poruka: 10.01.2013, 01:25
  3. Moja četvorka
    Autor meraklija u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 05.09.2010, 17:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •