Sugestije,predlozi i zamerke - Strana 15
Strana 15 od 16 PrvaPrva ... 5111213141516 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 141 do 150 od ukupno 153
  1. #141
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Citat Renault 4 kaže:
    Citat Serž kaže:
    Pitanjce: Da li je zbog tekućih radova ili je neka falinka ili ja jednostavno ne kapiram kako da postavim slike u galeriju?
    Galeriju pokušavam da osposobim, jedva sam uspeo da sačuvam stare slike da ne moraju ponovo da se uploaduju, nekako sam konvertovao onu staru u ovu novu koja ima sve opcije, a koje su nedostajale.

    Ostalo je da podesim prava pristupa, biće uskoro.

    Ma bih ja, ali nemam nigde upload. Ok - radiš, valjda će biti sređeno.

    A slike postavljaš tako što uđeš u neki od albuma i upload.
    Tajni savetnik KV kru

  2. #142
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Izvinite, ali mislim da sam našao jedan "bug".
    Ako dobijem PP, kod "My Massages" ne piše u zagradi količinu nečitanih pisma. Kod stare verzije znam da kad sam dobia PP, onda je "My Masseges" bio BOLD , a tamo u zagradi je pisalo broj nepročitanih PP-a.

    Pozdrav

  3. #143
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Evo, Atila i ja isprobavali. Izgleda daje n-1 boldovano posle /. Gde je n pravi broj prispelih novih poruka. Dakle ako si dobio 2 poruke piše.../1

    Edit: Zaista, hajde fotke, ali zašto komentari na fotke moraju da se odobravaju? Gubi se dosta na dinamici.
    Tajni savetnik KV kru

  4. #144
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Izgleda da je ovo sa porukama sređeno.
    Eto, ja bih podsetio za te komentare... treći je dan pa...
    Tajni savetnik KV kru

  5. #145
    Evo da se javno zahvalim kolegi Neb_Mes_Ur_Mau sto mi je pomogao oko kacenja slika,i objasnjenja kako mogu dobiti ikonu za slike!
    H V A L A!U svakom slucaju od kako je to napravljeno postavljanje slika ide veoma jednostavno i jako je pregledno i ujedno CESTITAM svima koji su sudelovali u usavrsavanju novog Foruma!Na pocetku se nisam nikako snalazio,ali sad vec ide super sve !Jedino poslate poruke mi neubacuje u sanduce,ali to su sigurno opet neka podesavanja .

  6. #146
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Kako je bilo par upita oko toga da se napravi "Apps" za Android platformu za pristup forumu odgovoriću ovako da ne šaljem pojedinačne poruke.

    Aplikacija je moguća i njezino uvođenje i inkorporiranje sa softverom na kojem radi forum košta 150$, pa ako bude dovoljno članarina možda se i uvede i ta opcija.

    Posle prošlogodišnjeg plaćanja softver enđina za forum bi ovo bio neplanirani udar na upravu kluba, o kojem ionako nismo razmišljali.

    Ne zamerite ali shvatite da se finansiranje foruma svodi na par ljudi u upravi kluba koji iz svog džepa odvajaju znatna sredstva da bi sve ovo funkcionisalo na zadovoljstvo svih nas.

    Hvala na pažnji.

  7. #147
    Baby Renault 4 Avatar od  Predrag
    Član od
    27.07.2012.
    Aktivnost
    24.10.2017
    Lokacija
    Нови Београд
    Godine
    34
    Poruke
    96
    Unosa na blogu
    1
    Ovaj sajt i forum konSumiram vec jedno godinu dana... mozda malo manje, ne znam tacno i jos uvek ne znam sta sve ima na njemu, pa ako je ovo vec bilo ili postoji, unapred se izvinjavam sto pise opet isto.
    Elem, predlog.
    Da se napravi neki ziro racun na koji bi slobodno moglo da se uplacuju pare, ako neko hoce i kada hoce, koliko ima... van tih clanarina. Taj racun moze da bude otvoren u banci i da se uplacuje... a napravi se da ziro racun izlazi cim neko otvori ovaj sajt, jer dnevno udje oko 200 gostiju koliko sam ja primetio... Mozda bi neko od tih neregistrovanih ljudi koji posecuju sajt, uplatio nesto, a mozda bi i mi dali pored clanarine jos nesto, kada ima viska...
    Tek sam sada otkrio za ovaj deo, vala, cesto cu pisati neke ideje, posto mi stalno padaju na pamet.
    Чувам свој крај, чувам само праве другове, чувам своје најближе и срце увек пуно је.

  8. #148
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Neizvodljivo, i ovako se javljaju problemi oko kase u kojoj nema ništa, a i kad je bilo nije bilo dovoljno.
    Msm. može, ali ako podelimo javno LIB računa da bi svi mogli pratiti stanje onda ti isti mogu i da prebace pare, a i nisam siguran da to sme da se javno stavi na uvid (sa stanovišta banke).

    Recimo, Audi forum u BiH našeg cenjenog člana Alive-a funkcioniše na čisto dobrovoljnoj bazi. Kad zatrebaju pare da se plati server onda se mesec dana ranije izbaci obaveštenje i ljudi uplaćuju koliko ko ima i može.

    Navedena prodavnica i jeste zamišljena da se iz profita koji bi generisala obavljaju servisi foruma, uvođenje novina, i sl. kao i da se pokrivaju troškovi oko organizacija skupova. No, o tom po tom....

  9. #149
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990
    Sta ce nekome LIB za uplatu u posti na tekuci racun?

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  10. #150
    Moze li se srediti podrska za Tapatalk? To nije puno posla a efektivno je...

Slične teme

  1. Predlozi za boje felni...
    Autor a.blagojevic u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 23:22
  2. Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)
    Autor NebojsaR4 u forumu Klub
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 30.06.2009, 13:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •