Sugestije,predlozi i zamerke - Strana 4
Strana 4 od 16 PrvaPrva 1234567814 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 153
  1. #31
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Ovaj doctorov predlog je vrh, za sada tema dobro napreduje pa nisam hteo da tamo al morao sam ovo da pohvalim, samo tako nastavite
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  2. #32

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Ovaj je topic namenjen izražavanju mišljenja, pohvala, kritike (ne kritizerstva) i tako sam ga i shvatio. Barem ja. Ali, poneki očito shvačaju na drugi način. Zbog toga ću da se udaljim sa bilo kakve diskusije, osim u topic temama koj su vezani na Caricu i koji vic ili klip. Odluka nije donesena mahnito i u afektu, nego posle treznog razmišljanja, zašto ispasti budala i magarac, ako želiš pomoći ili jednostavno reći svoj stav. Nije mi jasno.
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  3. #33
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Katras, to je mali nesporazum, nego na tvoj predlog cu odgovoriti onako kako smo se inace dogovorili prilikom osnivanja kluba.
    -clan kluba moze biti covek koji je imao r4, ili je ljubitelj (a mi to ispitamo, sta i koliko zna)
    -clan foruma svako, no obrisacemo ga ako skrene sa kursa, a clanovi foruma koji nemaju r4 NEMAJU PRAVO da bilo sta predlazu oko okupljanja niti da kritikuju!

    Ovo je oste pravilo, sazeto, da svima bude jasno.
    Svi predlozi i sugestije su dobrodosle, ali imajte razumevanja da mi ovo radimo volonterski iz ljubavi prema r4, finansije necu da pominjem, svi smo na finom minusu, ali to nije bitno, budite sigurni da ce svaki visak novca (a to se jos nije desilo) ici za delove kao nagrade na okupljanjima (a ko je prosustvovao, zna da isti auto nikada nije dobio 2x nagradu, bas zato sto se svi znamo i sto najmanje sredjenoj cetvorki najvise trebaju delovi)

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #34

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Whitesnake, predobro znam, šta je volonterski rad i borba za prepotrebne pare, da bi neka udruga radila kako treba. Ja lično imam iskustva sa time, jer vodim deo našeg dvorca u kojem je stalna izložba, a sve to bez naknade za novcem. Naprotiv - pomažem donacijama. Pa zato predlažem, da svaki član kluba ili foruma, koji vozi Četvorku, nešto donira, da bi klub mogao bar toliko da živi, da se ima za pasulj. Bez onog glupog razmišljanja, da te pare idu u nećiji privatni đep ili đak.
    Ja sam uvek spreman za donacije, jerbo mi supruga radi u ustanovi, gde su osobe koje imaju cerebralnu paralizu (oštetu mozga, bilo od rođenja, bilo zbog prometnih nesreča, kad je mozak oštečen). A tamo vidim osobe od 20, 25 godina, koji su ili svojom ili tuđom greškom postali ovisni o drugima.
    Zato predlažem, da svako donira po svojim mogučnostima. Ja sam prvi, koji je na to spreman.
    A neke ću delove za Četvorku doneti sa sobom na okupljanje, k'o što sam obećao. Za poklon onima, koji to trebaju.
    Nemojte me pogrešno shvatiti, ne prepucavam se ja sa parama niti imam drvo, sa kojeg se pare mogu brati, ali ako imam - zašto ne bi delio sa drugima? Pa, pobogu ne mogu voziti dva broda, auta, motora odjednom, ne mogu živeti u dve kuće i još sa praznim vikendom. Iako nisam siromah, nisam ni toliko bogat. Ja samo znam, da postoje i ljudi, koji trebaju, a nemaju. Ja svoje delim, ne sakupljam na hrpu i nikada ne odričem pomoč, ako je u mojoj moći, da pomognem.
    A ovde mi se desilo, da sam baš zbog toga stigmatiziran kao prepotentni lik sa parama. E, za=b, to nisam ja. Nikada bio.
    U svojoj sam mladosti pio vodu iz bare, jerbo nije bilo para, živeo u kontejneru jer nije bilo drugog stana...a svojim optimizmom i voljom, rešio sam to stanje i danas mogu reći, da sa voljom može svako postići sve. Bez kukanja, da se ne može. Ali ako stvarno neko ne ume, e onda smatram, da smo svi ostali, koji možemo, pomognemo toj osobi, da počne malo lepše gledati na svoj život.
    Napisao sam, da doniram za klubski kalendar, da plačam prostovoljni prilog za klub iako nisam član, da ću pokloniti delove, koje ću dobiti (isto besplatno) od osoba, koji to ne trebaju a nekima bi dobro došlo.
    Zato se i veselima našeg susreta, da upoznam što više tih ljudi, koji su na forumu i za koje osećam, da su u duši dobri ljudi.
    I da vidite, kako izgledam u svojim godinama, da ne bi neko mislio, kako sam dedica sa šeširom i punim novčanikom, evo najnovije fotke. Lično mislim, da bi mogli članovi foruma da se i fotografijama predstavimo, a ne da budemo tolko anonimni i da nas neko možda prepozna i pita: jes' li ti član najboljeg foruma i da mu kažemo - JESAM



    a ovako izgledam na našem svakogodišnjem srednjevekovnom festivalu, na koji ste svi od srca pozvani, da dođete i vidite taj šou. Moj najbolji prijatelj je pop, a ja seljak. Pa više manje, svi su koreni nas osim što to ne važi za careve, grofove, knezove, vazeline, viteze i kraljeve, seljačka deca. Pustite građanstvo. Samo pitajte odakle su im čukunčukunčukun dede ili bake...


    I Sretna svima pravoslavne vere Nova 2010. Zdravlja, ljubavi, mira i veselja. Bar još poneka decenija u ovom stoleću
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  5. #35
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Ljudi ne znam ko je sve one teme stavio pod sticky??? na primer u tehnickim diskusijama na prvoj strani od 15 tema osam je sticky i to bez ikakve potrebe zbog cega je recimo tema Grejač zadnjeg stakla ili Alat za prednje torzije sticky da li je ona bitnija od recimo guma? i zasto je tema zimske gume sticky a tema o letnjim to nije???
    isto je stanje i sa drugim delovima foruma pogledajte samo generalnu diskusiju...
    mislim da je odavno doslo vreme da se sve te teme odlepe kako bi forum bio pregledniji i funkcionalniji na vrhu mogu da ostanu neke teme koje su zasita bitne u datom trenutku kako bi ljudi obratili paznju na njih ali nema potrebe da stoje tu citavu vecnost. hajde da pustimo da se teme same razvijaju i potpomognemo funkcionalnost foruma kako bi teme o kojima se diskutuje bile na vrhu a ne teme koje su nekome iz nekog razloga zanimljive.

    zelim da pohvalim novi deo foruma Garaza koji ce nadam se sluziti za predstavljanje automobila kako i treba da se to ne bi vise radilo u uradi sam.
    Pozdrav
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  6. #36
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Sonne ne brini, forum se prosirio, pa polako ce sve biti sredjeno, tacno je deo o tehnickim diskusijama zbrkan, ali ne moze se to uraditi za 1 dan, treba sve teme razvrstati, ali bice uradjeno i pregledno

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  7. #37
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Ma naravno ne brinem se ja i ovo nije kritika ovo je sugestija kako bi svima nama bilo lepse i lakse. Svaka cast na trudu i radu bash sam ovih dana konstatovao da je forum prerastao samog sebe al vidim da ne spavate pozdrav i samo polako
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  8. #38
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Citat Sonne kaže:
    Ma naravno ne brinem se ja i ovo nije kritika ovo je sugestija kako bi svima nama bilo lepse i lakse. Svaka cast na trudu i radu bash sam ovih dana konstatovao da je forum prerastao samog sebe al vidim da ne spavate pozdrav i samo polako
    Ma ne beri ti brige. Mada bi nam bilo mnogo lakše kad ne bismo morali da jurimo kojekaka oftopičenja na sve strane... vidi, vidi:
    http://forum.renault4serbia.com/inde....html#msg56961
    http://forum.renault4serbia.com/inde....html#msg57048
    Mislim, da li me razumeš' (ovo je retoričko pitanje, budi drug pa se suzdrži)
    Dakle, ima nas mnogo i kad bismo se svi (uključujući mene ) potrudili da se malo više držimo aktuelne teme forum bi bio pregledniji.
    Tajni savetnik KV kru

  9. #39
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    serz druze necemo sad da sabiramo -e ...
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  10. #40
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Teme u predstavljanju bi trebale da se zakljucavaju posle sedam dana jer je to sasvim dovoljno vreena da nam se ljudi predstave, da nam predstave auto i da ih pozdravimo... nema potrebe da se te teme nastavljaju i pretvaraju u garazu ili nesto drugo.
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

Slične teme

  1. Predlozi za boje felni...
    Autor a.blagojevic u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 22:22
  2. Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)
    Autor NebojsaR4 u forumu Klub
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 30.06.2009, 12:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •