CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo... - Strana 37
Strana 37 od 47 PrvaPrva ... 27333435363738394041 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 370 od ukupno 467
  1. #361
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    51
    Poruke
    1,209

    Re: CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo...

    Kada budeš popio ĐŽuĐŽuBaNu shvatićeš i ti zašto smo ovakvi kakvi smo....
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU
      Vrh

  2. #362

    Re: CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo...

    Ma ne treba vama više toga. Mislim da ste k'o Obelix. Upao u kotao sa čarobnim napitkom kao beba pa sad bi on samo da proba, samo malo...I vi bi da probate moju džudžubanu koju sam dobio, a?
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  3. #363

    Re: CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo...

    Pošto sam blento povredio - i to vrlo jako - levi kažiprst (to je onaj sa kojim se udara u čelo ili pokazuje blentu) sad sam na neki dan slobodan, pa mogu da vas za=.....po miloj volji. Umesto da sam pozvao majstore iz KV, ja hteo sam, pa sad isto mi dođe. Il' njima 200€ po danu ili bolovanje za glupu pamet
    Razgovaro sa Frikom. Živ je. Ništa osim kila mu ne fali Ali vremena nema. Radi, kao...

    Ovako: nisam odustao sa kontaktom sa našim idiotskim Revozom, pišem i pišem i napokon sam na ovo pisanje dobio odgovor (neću da prevodim, snalazite se)

    Spoštovani!

    Sem Charlie Anton Krašovec iz Gradenca pri Žužemberku in v lasti imam R4 TL Special narejena v IMV leta 1979. Sem tudi član Old Timer kluba Bela krajina in član ljubiteljev R4. Moja R4 ima certifikat starodobnika tako s strani FIVA kot tudi s strani SVS. Izredno ohranjena s samo nekaj več kot 50.000 prevoženih kilometrov. Ima tudi pokal za najlepšo R4 na srečanju Renault kluba Hrvatska lansko leto v Slavonskem Brodu.
    Ker je letošnje leto zgodovinsko za R4, saj je 3.avgusta leta 1961 pripeljala prva priljubljena Katrca iz francoske tovarne, ki so jo kasneje naredili v več kot osem milionov primerkov, so se v Franciji, v klubu ljubiteljev R4 odločili, da med 15. in 17. julijem letos v mestu Thenay blizu Pariza organizirajo mednarodno srečanje vseh ljubiteljev R4.
    Organizatorji pričakujejo veliko število udeležencev iz vsega sveta, prisotni bomo tudi iz Slovenije in držav bivše Jugoslavije.

    Kot vemo vsi, je bila Katrca pri nas najbolj priljubljeno vozilo med več kot 900.000 kupci v nekdanji Jugoslaviji. Bila je tako družinski avto kot tudi "delovni konjiček" mnogih, ki so gradili hiše, vikende, jo uporabljali za svoje delo, bila je prisotna v skoraj vseh segmentih takratne družbe.

    Z lastniki R4 iz bivše Jugoslavije tudi zelo tesno sodelujemo in lansko leto mi je uspelo v Žužemberk pripeljati kar lepo število ljubiteljev R4 na naše znane Trške dneve, tudi iz drugih držav kot so Mađarska in Avstrija. Moram reči, da je bil odziv na tako veliko število Katrc (dvajset) zelo lepo sprejet tako s strani občinstva kot tudi s strani organizatorjev prireditve.

    Zakaj pišem? Ker sem prepričan, da bi z udeležbo na srečanju lahko veliko naredili za promocijo tovarne Revoz, kjer je v bivšem IMV bila narejena tudi zadnja R4. Na srečanje bo poleg slovenskih lastnikov R4 prisotnih tudi lepo število lastnikov iz bivše Jugoslavije in tujine in prepričan sem, da bi magnetne nalepnice z vašim logotipom in z napisom R4 zelo popestrilo videz naših vozil na dolgi poti do srečanja, predvsem bi promovirali vašo tovarno kot tudi samo našo državo. V primeru pa, da ste pripravljeni tudi prispevati kakršnakoli sredstva za lažjo pot, se temu zagotovo ne bi odrekli.

    V imenu vseh bi vas prosil tudi, da nam omogočite obisk v tovarni Revoz, bodisi pred odhodom na srečanje v Francijo, ali po vrnitvi s srečanja. Veliko nas je, ki bi radi videli tovarno, ki je izdelovala legendarno vozilo in danes razvijajo in izdelujejo nove, sodobne modele nam najbolj priljubljene znamke.

    V tem kratkem pisanju ne bi razlagal vseh podrobnosti o sami poti, zato vas prosim za sestanek pri vas in bi se dogovorili o morebitnem vašem sodelovanju (z našo pomočjo) na tem edinstvenem srečanju ob edinstveni obletnici najbolj prodajanega Renault-ovega modela.

    S spoštovanjem in do snidenja, vas lepo pozdravljam!

    Charlie Anton Krašovec, univ.dipl.oec.

    A ovo je njihov odgovor, da im =bem sve po spisku


    Pozdravljeni!

    Žal vam obiska proizvodnje Revoz ne moremo omogočiti, ker z 28. februarjem tovarna ponovno vstopa v obdobje zaupnosti in skupinski obiski niso možni.

    Glede vašega sodelovanja na srečanju Kluba ljubiteljev R4 v Franciji, pa se vam še oglasimo.

    Hvala in lep pozdrav,

    Urška BAHOR
    Služba za stike z institucionalnimi javnostmi in mediji
    Revoz, d.d.
    Belokranjska cesta 4
    8000 Novo mesto
    Tel. +386 7 331 5552


    "vstopa v obdobje zaupnosti" znači samo dvoje: il' se pripremaju za proizvodnju Smarta (što je vrlo sigurno) il' idu u tri vagine mamine, što je isto vrlo sigurno.
    E, pa sad za=bavajte nas, odnosno mene podalpijca kol'ko vam volja. Ja više nemogu. A i kažiprst, levi, boli me k'o vrag.
    Šteta što Vlad nemože popiti vlastitu krv. Odma' umire. Otrovno. I nedaj bože da se za jezik ugrizem. Smrt za dve sekunde
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  4. #364
    Baby Renault 4
    Član od
    04.11.2007.
    Lokacija
    Slo- Sezana
    Godine
    46
    Poruke
    33

    Re: CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo...


    kolega Katras, ostacu bez komentara na taj njihov odnos...

    ali ima alternativa : ovo pratim vec neko vreme i nije jos zvanicno otvoreno ali mislim da bi bilo zanimljivije i lakse za dogovor posto su tu zanesenjaci kao mi :

    http://www.tms.si/index.php?option=c...id=137&lang=sl

    na poslednjoj sliki se vidi prelepi IMV kombi Sanitet, e bas za tog sam ja dao aru (mislim da se kaze kapara) ali posto su oni pre mene bili tamo i muvali taj kombi prodavac ga je posle prodao njima a ja sam zaradio po nenapisanom pravilu duplu aru...
    tu smo se malo nasli na suprotnim stranama ali oprastam jim, ipak posle malo treznijeg razmisljanja video sam da nisam bio ni financijski, ni vremenski sposoban za taj projekt... ali kad sam bio pored tog kombija razum je otkazao... a tad je bilo vise od pola metra snega na i oko kombija...cak nisam mogao ni vrata da otvorim

    alo to je to, inace je ekipa ok, bio sam u kontaktu sa njima kad sam kupovao knjigu i film o istoriji IMV...
    Kontakt je : KLUB PRIJATELJEV IMV NOVO MESTO
    Rozmanova ulica 10, 8000 Novo mesto
    tel. 07 337 91 58
      Vrh

  5. #365

    Re: CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo...

    Da da. Tako ti je to. A za muzej znam, kontaktirali su i Jana i mene, da li bi dali Četvorku za muzej. Jan bi mogao, ima ih 75 - tačno si pročitao, upoznat ću te sa njim kad-tad - a ja Caricu nedam. Nedam i gotovo. To je jedino što imam i što se me raduje kad joj priđem da je vozikam malo naokolo
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  6. #366
    Baby Renault 4
    Član od
    04.11.2007.
    Lokacija
    Slo- Sezana
    Godine
    46
    Poruke
    33

    Re: CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo...


    Da, znam za Jana, nisam znao da je brojka tako impresivna... evo vec dve moto sezone se ja i jedan drug dogovaramo da skocimo do njega...znamo ga preko jednog treceg druga
    cak je i jedna lepa TL-ka pristala kod njega, stari od tog druga ju je imao pred vikendicom na Nanosu (da strasi nepozvane)... nazalost nije imala dokumenata pa je zavrsila zivot kao donator organa ili i to je za nesto dobro....
      Vrh

  7. #367

    Re: CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo...

    Koliko znam, a znam dosta toga jer smo praktično svaki drugi, treći dan na vezi, nije postala donator, nego je uređena. Kako? Pa... Nemoj samo da me ako sam što pogrešio, ipak si ti opaki lik
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  8. #368
    Baby Renault 4
    Član od
    04.11.2007.
    Lokacija
    Slo- Sezana
    Godine
    46
    Poruke
    33

    Re: CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo...


    nemas brige, tako nesto mi je lepo cuti, znaci jos je ziva..super naravno ako mislimo na istu...
    tad je reko onaj decko koji je dosao po nju da ce za delove... Lobo (nadimak), neznam kako mu je ime, verovatno znas i njega... to je bilo 2007, evo par slikica te katre







    LP
      Vrh

  9. #369

    Re: CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo...

    Lobo ti je Andrej, brat od...znaš koga Samo što je sad Katra žutaaaaaaaaaaa, k'o sunce
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  10. #370
    Baby Renault 4
    Član od
    04.11.2007.
    Lokacija
    Slo- Sezana
    Godine
    46
    Poruke
    33

    Re: CARICA se raduje, da o vlasniku i ne govorimo...


    znaci ako sam razumeo ta katra je sad ova???

    http://www.starodobnik.net/prispevek/694

    svaka mu cast, pravi je majstor...
      Vrh

Slične teme

  1. Carica
    Autor katraš u forumu Garaža
    Odgovora: 241
    Poslednja poruka: 12.04.2011, 06:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •