Pomoc oko kupovine R4!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 13
  1. #1

    Pomoc oko kupovine R4!

    Nasao sam polovan Reno 4, 1990 godiste, gtl odjavljen. Boja matirana, pukotina u podu kod vozaca, neispravan akumulator, zapusten, desna torzija varena... Cena 300 evre...evo i slika
    Molim za vase misljenje vredi li tih para RENDZERI HELP! :D

    http://www.sendspace.com/file/r6talz

    evo i adrese sa koje mozete skinuti slike, okacio sam ovako jer moze samo jedna slika da stane u topic :)

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Pomoc oko kupovine R4!

    Daj 200e i vozi, da te posle ne grize savest (250e su zapusteni, a registrovani,doduse u nesto losijem limarijskom stanju)

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #3
    Renault 4 GTL
    Član od
    01.04.2008.
    Aktivnost
    04.12.2013
    Lokacija
    Bijeljina
    Godine
    30
    Poruke
    416

    Re: Pomoc oko kupovine R4!

    Ja sam svog plavog registrovanog u super stanju samo mu treba uraditi ojacanje one sape nazad lijevo + 2 nove gume + 2 nova kociona cilindra nazad platio 300 evra.
    Evo vozamo se u njemu 4000km ide 110 a moze jos malo vise itd.
    Et' da ne duzim slazem se sa snejkom, daj 200-250 evra i vozaj se

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Pomoc oko kupovine R4!

    Mnogo je kume mnogo. Gledam ove srbijanske oglase, kod vas su bas skupa auta.
    limarija mu je u lijepom stanju odozgo, motor izgleda jako fino, kolko vidim na satu nije puno ni prevalio. Ali ako je struo ti pod po nogama mozda su i zadnje grede, a onda ti ne vrijedi tolke pare davat. taj zadnji lijevi tocak meni se cini malkice u krivo da stoji. Kolko te izadje ako je lose zavareno da varis ponovo...
    trebas promijeniti ulje, filtere, mozda karb ocistit i postelat, trebas zamijenit oko struje sta ima(svjecice kablove i ostalo) trebas kupit novi akumulator, mozda nanovo sredjivat torziju, trebas varit i zasticivat pod,trebas platit registraciju. a sve to kosta. Ako imas pare i ako mozes snizit cijenu i ako je sasija dobra onda bi u rendzera doticnog vrijedilo ulagati. A ako nije tako onda ne. Registracija sa prevodom te izadje sigurno oko 200 evra akumulator je takodje negdje oko 50 evra, neznam cijene pa lupam, ali zamjena ulja remena filtera svjecica kablova platina i ostalog te sigurno izadje na jos 50 evra. To ti je znaci jos minimalno 300 evra. E sad ako je sa sasijom sve ok i ako je ta torzija kako treba zavarena, onda trebas radit jos i taj pod i jos neke sitnice sigurno ce iskrsnuti. Znaci auto ce te izaci sigurno preko 600 evra.
    Ako je sasija dobra kupuj,jer onda ces posle 700...800 evrica imati ekstra autic. Svakako poslusaj Snejka i probaj spustiti cijenu. Objasni gazdi da sve to kosta i da ces morati ulagati masu para u njega, svaku ogrebotinu i kvarcic mu navedi kao povod za spustanje cijene koji evric nize. Ako spustis na 150...200 evra onda si na konju
    jos jednom napominjem obavezno prekontrolisi sasiju pozadi, da ne bude skuplja pita od tepsije
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Pomoc oko kupovine R4!

    ...a ni gume ove koliko vidim nisu bajne, a i ide zima tako da racunaj jos minimalno 100 evra za nove 4 gume.

    Najbolje bi ti bilo pronaci nekoga jarana ko se razumije u cetvorku, neko ko posjeduje istu, sigurno ce primjetiti vise od tebe ili mene. Jer svaka pokvarena sitnica tebe ce na kraju doci koji evric manje, ali ako si vjest u cjenkanju, mozes to ustedjeti kupovinom za nizu cijenu.
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  6. #6

    Re: Pomoc oko kupovine R4!

    Preso je preko 153000km.prvi vlasnik covek umro proletos.A danas nadjem i alu felne trazi mi 120Evra i moje tockove sta kazete za tu ponudu.

  7. #7
    Renault 4 Alpine
    Član od
    25.07.2009.
    Aktivnost
    03.08.2016
    Lokacija
    Pancevo
    Poruke
    526

    Re: Pomoc oko kupovine R4!

    Sto se auta tice samo da ga registrujes na svoje ime kostace te oko 200 e.
    Dodaj jos i cenu akomulatora +gume + neke stvari koje se ne vide na prvi pogled.
    Ako zalegnes ispod njega ili ga dignes na dizalicu sigurno ces naci jos ponesto.
    Kada se takvi auti protresu u par voznji obavezno pokazu jos par nedostataka.
    Zato budi oprezan ili nadji ako imas nekog iskusnijeg forumasa u blizini da ide sa tobom.
    (mislim nekoga ko je upoznat sa cenama popravki pojedinih nedostataka da bi iskalkulisao koliko ce te kostati auto da bi ga doveo u pristojno stanje,treba uzeti u obzir novi zakon koji nam stize)

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    25.07.2009.
    Aktivnost
    03.08.2016
    Lokacija
    Pancevo
    Poruke
    526

    Re: Pomoc oko kupovine R4!

    Eto sada vidim Djordje ti sve lepo i studiozno odgovorio pre mene.
    Djordje vreme je da kupis i ti cetvorku vec si sve apsolvirao

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Pomoc oko kupovine R4!

    Ponuda za felne je ok pod uslovom da im ne treba farbanje i ispravljanje (aj za farbanje manje vise)

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Re: Pomoc oko kupovine R4!

    Ma opušteno kupuj, moj je bio još u gorem stanju pa sam ga koliko toliko sredio za ovo "kratko" vreme koliko je kod mene. Sredićeš ti sve te sitnice nema šta da brineš, taman jedno 200/250e i vozi
    Gari :)))

Slične teme

  1. Konkretni savjeti u vezi kupovine
    Autor AleksejR u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 06.06.2012, 21:14
  2. pomoc
    Autor nalim cibab u forumu Garaža
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 16:50
  3. Pomoć oko kupovine Renoa 4.
    Autor nalim cibab u forumu Kupujem
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 21.03.2012, 19:32
  4. MOVED: Pomoć oko kupovine Renoa 4.
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.03.2012, 19:29
  5. Pomoć oko kupovine Renault-a 4
    Autor Dragan u forumu Ostali problemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.02.2008, 17:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •