Povratak odjavljenih - Strana 13
Strana 13 od 20 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 130 od ukupno 199
  1. #121
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Povratak odjavljenih

    Citat Kapetan Zec kaže:
    ošo auto, može katanac do daljnjeg. vratit ću se obećajem.
    A gde je otišao, do trafike da kupi cigaret i nije se više vratio... :))))
    Jesi ti to prodao reno?!

    Aj, pa neka je uzdravlje...

  2. #122
    Renault 4 GTL
    Član od
    13.10.2009.
    Aktivnost
    10.01.2014
    Lokacija
    Virovitica/Osijek
    Godine
    37
    Poruke
    328

    Re: Povratak odjavljenih

    prodao na pelješac. imam sad dva koja mi se nude, ali u principu čekam ponudu koja se ne može odbit. nikud mi se ne žuri.
    Kič je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem.

    '88 R4 GTL
    '80 GS Super 1.3

  3. #123
    Renault 4 GTL
    Član od
    13.10.2009.
    Aktivnost
    10.01.2014
    Lokacija
    Virovitica/Osijek
    Godine
    37
    Poruke
    328
    ima li tko kakvu dooooobru četvorku u hr za prodat? uhvatila me kriza.
    Kič je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem.

    '88 R4 GTL
    '80 GS Super 1.3

  4. #124
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384
    Uh dotle doslo hehehehe
    ......we are the first to program your future......

  5. #125
    Renault 4 GTL
    Član od
    13.10.2009.
    Aktivnost
    10.01.2014
    Lokacija
    Virovitica/Osijek
    Godine
    37
    Poruke
    328
    štaš. život je prekratak za vozit auto sa plastičnim branicima.
    Kič je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem.

    '88 R4 GTL
    '80 GS Super 1.3

  6. #126
    Baby Renault 4 Avatar od  elbo
    Član od
    29.06.2008.
    Aktivnost
    08.05.2021
    Godine
    44
    Poruke
    56
    Citat Kapetan Zec kaže: Pogledaj poruku
    štaš. život je prekratak za vozit auto sa plastičnim branicima.
    potpisujem!! big like

  7. #127
    Renault 4 GTL
    Član od
    13.10.2009.
    Aktivnost
    10.01.2014
    Lokacija
    Virovitica/Osijek
    Godine
    37
    Poruke
    328
    molio bih starije i pametnije da mi kažu jel moguće da je ovaj spoj zadnjeg blatobrana fabrika?
    http://imageshack.us/g/802/r4001.jpg/
    nisam nikad vidio bez crne diht mase, a vlasnici se kunu da je nefarban osim gepek vrata i veznog lima što je bilo udareno. nigdje se drugdje ni ne vidi da je farban, ništa nije zafarbano crvenom, a da su farbali samo taj zadnji ćošak fulali bi sigurno boju jer je teško pogodit istu nijansu crvene što vidimo po gepek vratima. osim toga slušam i ostale primjedbe ako ih ima.
    Kič je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem.

    '88 R4 GTL
    '80 GS Super 1.3

  8. #128
    Baby Renault 4
    Član od
    01.05.2012.
    Aktivnost
    15.09.2016
    Lokacija
    makarska
    Godine
    48
    Poruke
    9
    Pozdravljam meni se cini da je vise toga pituravano (farbano) vidi se na zadnjem trapu obrisi boje i unutrasnjost gepeka ali tesko je priko slika vidit sve,ali nije mi bas Mmmmmmm

  9. #129
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992
    I ja se slažem sa Magom....fabrički R4 je imao te crne dihtung mase, i to je sigurno da se videlo. Neki majstori kad se preboji vole i to da prefarbaju (kao što je i kod moga, gde nisu posebno farbani delovi, nego zajedno). Ali to nije razlog da ga ne kupiš, ako je u urednom stanju.

  10. #130
    Renault 4 GTL
    Član od
    13.10.2009.
    Aktivnost
    10.01.2014
    Lokacija
    Virovitica/Osijek
    Godine
    37
    Poruke
    328
    zakaparen je... 800 eurokrema, jel to ok? bio je udaren zadnji vezni lim i gepek vrata, jedno 5cm od otvora gepeka je mijenjano, pa je zato tamo farbano. ovo što na šasiji ima tragova boje, pretpostavljam da se karoserija u tvornici farbala montirana na šasiju, pa možda zato tamo ima boje? čitao sam negdje da su u jednom periodu krajem 80ih mijenjali način brtvljenja tih blatobrana pa se pokazalo to lošim pa su vratili na staro. u svakom slučaju ne brine me to toliko, prijatelj kaže da je stvarno dobar i održavan, ova kozmetika se sredi za nevelike pare. javljam dalje razvoj situacije. ako ima još kakvih primjedbi slušam.
    Kič je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem.

    '88 R4 GTL
    '80 GS Super 1.3

Slične teme

  1. IDIBREACAJE......POVRATAK OTPISANOG
    Autor IDIBREACAJE u forumu Garaža
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 10.11.2012, 17:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •