Litl pis of hevn ;)
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 80
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Litl pis of hevn ;)













    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    20.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Litl pis of hevn ;)

    Gde si ga našao??

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: Litl pis of hevn ;)

    Smiri se Marty... Evo stize i prica o ovoj 'mojoj najavljenoj temi' Jutros okacim slike, pisem post, komentiram... I pri kraju cvcne komp - poplavi ekran i javi se komp onako u 'klasicnom Windows modu':
    ''Desio se, kao neki sitniji, problemcic. Zao nam je ako vam je Windows upravo oduzeo tri kile neurona i priustio Vam cir na zelucu... Ako zelite poslati poruku nasem sefu Kill Bilu Gatesu stisnite 'Send error report'' i nasi ljubazni operateri ce vam se javiti cim prije bude moguce - bez obzira na kojem se kutku svijeta nalazili; makar i na brdovitom Balkanu. Srdacno Vas Windows...'' Uffff... Kako mi takve stvari znaju ispiliti zivce...
    Evo... ide i prica...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    20.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Litl pis of hevn ;)

    Aj ti lepo popij jedno Karlovačko i smiri živce pa počni da divaniš

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: Litl pis of hevn ;)

    Znaci... Ovak mali kutak raja je kuca i dvoriste moga frenda Majka... Sto se tice ove bebe koju smo nazvali Ševac (Chevrolet caprice) njena prica je slijedeca, onako... Ukratko...
    Culi smo da se prodaje 'tamo neki jedan Amer' u solidnom stanju za razumnu svotu novaca... I mi ne budi lijeni i pitaj, cackaj... I nademo mi njega i onda sok!!! Auto se uistinu prodaje - auto je u uistinu odlicnom stanju i cijena je takva da smo mjesec dana sami sebi zeludac pojeli smisljajuci odaklen namaci para jer smo oboje, jelte... Malo dekintirani... Da ne duljim... Uspjeli smo ga 'spasiti'' za jednu vrrrlo simpaticnu svotu novaca i sad beba spava kod nas... Istina Bog da jos spava vani na otvorenom jer je beba malo pozamasnih dimenzija (skoro sedam metara duga - TOLIKI MI JE KOMBI!!! i dva metra siroka...) te ne moze uci u garazu. Uglavnom auto je u voznom stanju i jedino mu je propao platneni krov i zato je pokriven sa najlonom.
    Sto se ostalih autiju tice... Ovo je moja Buba koja ceka par mehanickih zahvata kao sto je je zamjena motora (imam) mjenjaca (imam) kompletnog kvacila (imam) i kocnica (e to nemam - trebam kupiti glavni kocioni i sva cetiri radna cilindra, pakne, gumice...bla-bla-sve).
    Odlucio sam se parkirati Bubu nakon sto mi je istekla rega jer sam i zadnji put prosao 'na majke mi' na tehnickom i mislio sam napraviti sve ove spike u hodu. na kraju se ispostavilo da to tako ne ide. Ako imas vremena - nemas vremena jer uvijek ima neceg preceg... Ako imas para - nemas vremena. i tako sam se ''danas - sutra'' vozio godinu dana i nista nisam radio na njoj. sad sam ju lijepo parkirao... I ima da napravim posao kako treba.
    Onaj Trile mi je rak-rana... Autic je bomboncic ali se ispostavilo da nema papira! Ima nekoliko caka da se dobiju od potpune ilegale do nekih stvari sa margina zakona, preko koristenja ''rupa u zakonu'' do posve legalnog nacina - a taj je naaaajduuuziiii!!! A ne da mi se igrati sa papirima jer mi ne treba neki belaj i to Bog te pitaj kad - vjerojatno po Murphievim zakonima kad se budem najmanje nadao i kad budem milion kilometara od kuce.
    Dolazimo do Sivca... To mi je dao moj Majk! Auto mozda izgleda pomalo otuzno ali je zdrav da zdraviji ne moze biti i kompletno kompletan. Za njega imam motor 2,5 Lit redni sestak od Opel Comodorea. Majk ima jednu suludu ideju sa tim autom a to je - otpiliti i prekrojiti krov i iskombinirati sa onog bijelog kod Trileta (koji je poprilicno trul i sluzi samo za dijelove) u fazonu. ''Tu sjeces, ovdje spojis, ovo tu na ovo i sve to tu pomaknes za ovoliko i onda ovo stavis tu i to je to...'' majk je inace tata-mata za prekrojavanje i limariju. Poanta svega je da spusti krov i skrati ga do iza prednjih sjedala da se dobije u konacnici velika hauba, mali krov i velika zadnja hauba u stilu 50-ih i 60-ih. Znam da vam nije jasno - nije ni meni Ali glavno da je Majku sve jasno
    Iskreno... Meni je u interesu samo da se sredi i registrira a onda je drugo sve lako. Nije cope, ali je jako fora auto kao pojava kad se sredi.
    A tu dolazimo do slijedeceg ''problema''... Necu vas sad gnjaviti jer nije bitno ali ima neka kombinacija sa jednim tipom koji mi je ostao kratak neku kintu X prije vremena Y uz jos neke varijable tako da imam neku kombinaciju da sve te varijable ''slozimo'' u jednu pejbek iz a bič formulu, ali... O tom potom...
    Pa onda dalje... Taj urnebes od dvorista je takav jer smo radili mjesta za jednog simpaticnog Volva 244 koji uskoro stize doma!!!
    Jedini je bed sto nikako da parkiram Katru u taj mali kutak raja... Da samo znate kako sam se iznervirao sa tri super prilike - sve jedna bolja od druge i sve i jedna krem boje. Majku im njihovu - kao da me netko prokleo sa tim 'Bijela kava Katrama' Tako da Johne moj... Kad ti kazem pomalo i ne sekiraj se - vjeruj mi znam o cemu pricam. Te tri katre su uistinu bile prilika - sve jedna zdravija od druge. Ali sta ces... Kad ne ide - ne ide...
    No bice para - bice prilike - bice lima - samo da je drugova!!!! I onda nek me jos samo jednom netko pita zasto bi ja kopao burenca po dvoristu... Veselim se starosti uz ovakav auto park...
    Eto, ako vam padne koje pitanje - pitajte. osim onog ''Kad ces to sloziti'' jer... Za to ipak treba vremena i ''vremena''. I ''Pejbek iz a bič!!! vremena.''
    Do tada... Zivi bili pa se culi, tipkali i vidjeli...


    ...moji su drugovi biseri rasuti po ceeleeelom sveeetuuuu...

    P.S. Sorry za tipfelere - strah me je da opet ne 'poplavi' ovaj komp. Ispravit cu ih prvom prilikom.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Litl pis of hevn ;)

    Zavidim ti
    Mah vise ne znam ni sta da mislim, lakse sam nasao Alpine motor nego cetvorku
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: Litl pis of hevn ;)

    Ma nije problem naci Katru - nego dooobru Katru.

    Ono... da odmah nakon servisa pokupim renaulta/Badela 1846 i praaaavaaac preko grane. Ma bice ih majku im... Naletit cemo i ja i ti na postenu Katru. Evo ovako... Tko prvi kupi ide u posjet ovome drugome koji organizira kakvo krme ili jagnje pod pekom sa malo krumpira. Vrijedi?!?!

    Kazes zavidis, ha... A da tek vidis Land Rovera na kojeg san bacio oko... To mi je oduvijek bio san. Onaj staaariii... Nesto slicno kao onaj iz Daktarija...
    Cekam reakciju BIBAZOKIJA na Tristača...

    ''Bioo je to 78-me... Odmor u skoli... Mi jedemo krafnu a dode profa u Tristacu...''
    Meni jos dan danas nije jasno (mislim... Je, ali nije... ) da je taj auto bio tooooliiika ceznja onda!!!

    P.S. Johne... A tu u garage pajki Krnjo...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  8. #8

    Re: Litl pis of hevn ;)


    Cekam reakciju BIBAZOKIJA na Tristača...

    Ako se ne varam to nije tristać, mislim ona Z-1300. To bi trebalo da bude Zastava 1500-ELEGANT. Moj pok. ćale je baš 1978. kupio jednu takvu. Čak je i boja identična. A mebl sedišta je bio pepito na sivo. I on, gle čuda, bio profa i radio u prosveti. Al' Titino vreme. Kreda tri godine. Prva godina trećina plate, druga godina osmina, a treća godina mesečna rata kutija niške "MORAVE" bez filtera upakovane u odvratno zelenu kutiju koja se otvarala kao koverta za pisma a pola duvana se istrese iz cigareta što u kutiju što po džepovima što po astalu.
    Inače taj auto Z-1500 je imao 75 konja i išao je brate ko avion. A trošioooo. Mislim da bi mu i Boing na potrošnji pozavideo.

  9. #9
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Litl pis of hevn ;)

    Shevy......pusta zelja Caprice.......
    ......we are the first to program your future......

  10. #10
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Litl pis of hevn ;)

    @ Frik brate instaliraj linux ubuntu na makinu, i nikad, ali nikad ti se nece esti stvari koje se non stop desavaju na vindovs sistemima. Ubuntu ti je pouzdaniji od katre ako smijem tako reci I besplatan naravno, samo odes na njihovu stranicu i skines.


    A auta su
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •