Litl pis of hevn ;) - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 80
  1. #11
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    21.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Litl pis of hevn ;)

    baš je malo parče Raja na zemlji
    Ima jedan Trile kod mene u varošici...slikam ga uskoro

  2. #12
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: Litl pis of hevn ;)

    triput hura za frikicu frik frik hura !!!
    frik frik hura !!!
    frik frik hura !!!
    jest da si mi o svemu ovome pričao ali slike vrijede hiljadu rijeći
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  3. #13
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Litl pis of hevn ;)

    Za Trileta ima dobra spika a to je motor od Fiata 132 TC!!! U originalu taj motor ima 125HP a to je isti motor kao i u Ritmu 130TC koji ima dva udvojena (netko kaze dupla, ali to nisu dupli karbovi!!!) karba i jede malu djecu po cesti! Doslovce.
    E sad... Ima jos... Taj isti blok je, samo bez kontrarotirajucih osovina za uravnotezenje i u Lanciji Delti HF!!! Plus naravno druga glava, ubrizgavanje, motormenagment, turbina, paljenje i bla-bla...
    Zelim reci da sa standardnim motorom bez ikakvih turpijanja dobijes jednu taaaakvu bolesnu igracku na cesti da je to milina. Potrebne su samo male preinake oko tunela gdje izlazi rucica mjenjaca, hladnjak, pumpa benzina i jos par sitnica. Plus naravno par ''sitnica''
    I onda mu jos samo zapilis diferencijal sa sperom i rezes felge i dovaris sredinu da se dobije deeebeela slapa i to je to. Plus narandasta boja u stili Generala Leea i obavezna juznjacka zastava na krovu...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #14
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: Litl pis of hevn ;)

    auuu i tata bi sine a mene napalio onaj fiatov model 127 sport cupe (valjda je 127) al nema ih nigdje u oglasima
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  5. #15
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: Litl pis of hevn ;)

    auuu i tata bi sine a mene napalio onaj fiatov model 128 sport cupe al nema ih nigdje u oglasima
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  6. #16
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Litl pis of hevn ;)

    Vidi njega... Platio internet pa sve salje duplo...
    Fiat 128 (ako mislimo na isti auto) coupe je predivan autic... Ima ih nekoliko u Rijeci i okolici. Neki su u standardu a neki su malo sredeniji i 'napapreni'... Lijep autic... I ima ih sve manje i manje...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  7. #17

    Re: Litl pis of hevn ;)


    A ima li još po Rijeci Fiat 850 coupe. E to je bila legenda. Ko je to imao kada ja nisam imao taj je mogao imati svaku koju ja nisam mogao imati. 'ebiga. Taki je život...

  8. #18

    Re: Litl pis of hevn ;)



    I crno-bela varijanta

  9. #19
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: Litl pis of hevn ;)

    Citat frik-ri kaže:
    Vidi njega... Platio internet pa sve salje duplo...
    Fiat 128 (ako mislimo na isti auto) coupe je predivan autic... Ima ih nekoliko u Rijeci i okolici. Neki su u standardu a neki su malo sredeniji i 'napapreni'... Lijep autic... I ima ih sve manje i manje...
    e ha si čitao taj moj dupli natpis vidjeo bi da nisu isti la la la jest jest 128 je,ali ih nema
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  10. #20
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Litl pis of hevn ;)

    To BIBAZOKI...

    Ima jos ''osa'' (skraceno od osamstopedeset) po Rijeci i okolici... I onih obicnih ''osa'' (bas mi je jedna u susjedstvu) - sredena i restaurirana; zaaarko zelena i ima jos pokoji Coupe... To se zvao Mali Ferrari... Izmedu ostalog... Moj bratic iz Beograda ga je imao. Daaa, daaa... Totalno fora autic. A ne danasnji picolovci u Peugeotu CC ili Micrama bez pola krova :smajlikojiradiBLjUUUUVVVV:
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •