Renault 5 Turbo Maxi 2 - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
  1. #31
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: Renault 5 Turbo Maxi 2

    Taj isti ''fantomski'' kako i zasto je bio prisutan u danima najvece slave DTM natjecanja dok su se borile Alfe 155 i Mercesesi 190.
    Alfe su bili sirovi trkaci strojevi... Motor/manuelni mjenjac/klasicni ovjes i Alessandro Nannini za volanom (i ostali, naravno)
    S druge strane su bile mece - vrhunski sofisticirani strojevi: motor pun elektronike/automatski kompjuterski kontrolirani sekvencijalni mjenjaci/elektronski nadzirane spere u diferencijalima ABS ASC ASR, i sva sila drugih skracenica plus njihov famozni kompjuterski nadziran aktivno ovjes koji je ''kontra naginjao'' karoseriju u zavojima...
    Bla-bla-bla... Nista im nije vrijedilo jer je rezultat u najboljem slucaju uglavnom isao ovako:
    Alfa,
    Alfa,
    Alfa,
    Meca,
    Alfa,
    Alfa,
    Meca,
    Alfa,
    Netko treci,
    Alfa,
    Alfa...

    Tako da... Dzabe i elektronika i sve ako auto nije sirov u dusi i ako nije trkac u dusi. Clio jest Willams i slice spike Renault Motosporta... Sve ja to cijenim... Ali cisto sumnjam da ce se ikada vise raditi auti poput ove petarde, Lancie Delte HF, Toyote Celice (iz iste generacije kao HF) i slicni. Sve ove Impreze, Lanceri i slicni auti mogu biti bijesni koliko god hoce, mogu se na Playstationu vozati ne znam kako bijesno, NFS i slicne stvari, ali - nazalost - nema vise autiju kao sto je ova Petarda.
    Takoder nikada se vise nece proizvesti Dodge Charger, nikada se vise nece proizvesti Plymouth Baracuda, Dodge Daytona, Superbird i slicni auti... Neke replike koje asociraju na staru slavu - da, stari bolidi kao ovo - ne. To je moje misljenje i neka se netko drugi ne ljuti.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #32
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Renault 5 Turbo Maxi 2

    imam ja jarana jednog voli sva ta cuda sa skracenicama :) svu tu elektroniku i jednom se mi tako pofajtali stavovima kaze on pa ta auta imaju bolju iskoristenost energije bla bla bolje startovanje ubrzanja i ko zna vec sta.
    Kazem ja njemu jarane jedno nemaju. Sirovina. Sirovina je najglavnija stvar kod auta
    ako nema sirovine ma mores ti jaro imat 400 konja pod haubom al ako prede ko pcelica nije to to
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  3. #33

    Re: Renault 5 Turbo Maxi 2

    Lepo kazes sirovina ! Pre bi ja voleo da imam 400 nm i 100 ks pod haubom nego obrnuto !
    Plava ptica !!!

Slične teme

  1. TL Turbo
    Autor Ljubomir u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 25.12.2012, 10:46
  2. Renault 5 alpina turbo
    Autor Renaultalpine u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.03.2010, 15:20
  3. Renault 5 alpina turbo
    Autor Renaultalpine u forumu Kupujem
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.03.2010, 07:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •