Nece da sastavi....
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1
    Baby Renault 4
    Član od
    05.02.2009.
    Lokacija
    Banjaluka
    Godine
    42
    Poruke
    36

    Nece da sastavi....

    Narode sto previse..previse je.Juce krenuo s posla i osjetim da reso radi na tri klipa..Dodjem pred kucu a on se ugasi sam.Probam da upalim,nema sanse.Skinem svecice redom cadjave ko vrag.A cetvrta samo vlazna od goriva.Znaci klip stvarno nije radio.Svecice su nove kao i kablovi i bobina.Ulje i filter isto.Akumulator tu i tamo.Mada nije los.Struje na svecicama ima.Goriva ima.Da nisu platine???Ili da ja njega dam ciganima?Predlog!
      Vrh

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Nece da sastavi....

    Mozda bobina, a mozda je karburator

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

  3. #3

    Re: Nece da sastavi....



    Meni se to isto desilo sa prvim Redžom metalik plavim, koji sam kupio nov iz IMV-a. Elem, kada je auto prešao 92000( devedesetidvehiljade km) sa original platinama počeo je tako da reaguje. Nove platine i malo štelovanjca i išao je kao nov. Platine koje ja majstor skinuo radile su fakat bez dugmića. Samo se oni limčići dodirivali. To je pobednik vremena, brate....
    Da li je i kod tebe isto ne znam. Ali vidi platinsku dugmad ili teraj majstoru.
      Vrh

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    09.01.2008.
    Aktivnost
    08.04.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    39
    Poruke
    831

    Re: Nece da sastavi....

    skini sve svecice i zakaci na kablove. postavis sve svecice tako da dodiruju masu auta. treba ti jos jedna osoba koja ce da vergla, a ti gledaj da li sve svecice bacaju varnicu. koja ne baca, probaj da promenis kabal sa onom koja baca varnicu. ako se isto ponasa, zameni kapu i ruku, a ako neka druga svecica ne baca varnicu, ona na kojoj je kabal sa kojim neka druga svecica nije radila, onda zameni kablove. to sto su ti kablovi novi, ne znaci da su 100% ispravni. ako ti neka svecica nekad baci, nekad ne baci varnicu, zameni platine i kondenzator. i jos jedna stvar, pogledaj da ti nije pukla kapa. pogledaj po forumu, da ne pisem ponovo, ima, negde sam objasnio kako izgleda kad pukne kapa.
      Vrh

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    21.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Nece da sastavi....

    Eto momci ti objasnili.
    Mali savet: pogledaj nivo ulja jer je radio na tri klipa...
      Vrh

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Nece da sastavi....

    Ja mislim da je to sve zato jer si 100% na glas rekao da te Teta Katra cula kako ces ju dati Romima da naprave stroj za skupljanje papira i ostalih sekundarnih sirovina pa se sad ljuti na tebe... Tsja... Pa ne smijes tako sa jednom damom... Ili ako je mladahna znas kakve su tinejderke...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)
      Vrh

  7. #7
    Baby Renault 4
    Član od
    05.02.2009.
    Lokacija
    Banjaluka
    Godine
    42
    Poruke
    36

    Re: Nece da sastavi....

    Ha,ha,ha...
    Dobra ti je ta...Nego sta se desilo.Poslusao sam savjet *milosabelog*.I poskidao kablove sa svecica.i svi kablovi bacaju struju.Ali kad sam to isto probao sa svecicama!!!!a ono samo jedna valja!!! Bosh super ultra turbo giga svecica placena 3 ojra po komadu!Vratim ja one stare bosnine garave i masne a on jednom zavergla i utom se isprazni akumulator.....Sad mi je jasno kako sam ja mogao 3 dana da verglam a da se nista nije akumulator praznio.Sad cu da ga napunim i da sutra probam.Eto cica mica i gotova prica.Narode hvala na pomoci.I dobru voznju zelim...
      Vrh

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Nece da sastavi....

    I drugi put... Malo tise sa tim prijetnjama pred njom...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)
      Vrh

  9. #9
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    21.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Nece da sastavi....

    Jesi pogledao nivo ulja?
      Vrh

  10. #10
    Baby Renault 4
    Član od
    05.02.2009.
    Lokacija
    Banjaluka
    Godine
    42
    Poruke
    36

    Re: Nece da sastavi....

    Nivo ulja je uredu.Mada cu ga morati zamjeniti elfovim 20 50w.
    Inace zamjenio sam i kuciste razvodne ruke ono staro imalo lufta na gornje djelu sad jesve u dure.Pali ko mina..mada ce morati malo u strucnije ruke da se to malo dotegne i ustela...Cim prije.
      Vrh

Slične teme

  1. Nece da upali
    Autor renovr u forumu Auto elektrika
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 11.09.2012, 00:48
  2. HITNO MI TREBA NEKO KO MOZE DA MI SASTAVI CETVORKU
    Autor BAXON u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 28.09.2010, 18:39
  3. Nece da upali TL
    Autor doctor u forumu Arhiva
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 17.06.2009, 13:32
  4. Rendzer nece da mi upali
    Autor Italijan u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.04.2008, 20:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •