Najcrnji dan - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 40

Tema: Najcrnji dan

  1. #21
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Najcrnji dan

    Sretno!!! Bas mi je drago. Mislim... Drago mi je da radis generalnu, a ne sto ti se raspao motor...

    Hoce biti slikica?!?
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)
      Vrh

  2. #22
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    21.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Najcrnji dan

    Samo napred,obavetzno slike
      Vrh

  3. #23

    Re: Najcrnji dan

    Danas ću ga poslikati kad se vratim s posla........radilica je prolupala, može u smeće...ali naša sam drugu koja će najvjerojatnije na drugu specijalu.....
      Vrh

  4. #24

    Re: Najcrnji dan

    kako da postavim slike??? ...ovo šta ja pokušavam očito ne ide.....
      Vrh

  5. #25

    Re: Najcrnji dan

    Nisam uspija postavit slike ....uglavnom, danas sam pra blok s nekim sredstvom zove se Dimer, svjetsko čudo sto puta luđe od Ivasola...blok je pobilija....
      Vrh

  6. #26

    Re: Najcrnji dan

    http://img209.imageshack.us/gal.php?g=img0027000000.jpg

    evo ga napokon slije rastakanog renolića........nabavija sam klipove i košuljice iz Francuske...komplet brtvi iz Njemačke....otkrija sam zašto je krepa....na bregastoj osovini su se istrošili zupci koji se naslanjaju na zupčanik koji okreće pumpu ulja....rezultat svega je radilica bez dovoljnog podmazivanja, pa sve ostalo.....

      Vrh

  7. #27

    Re: Najcrnji dan



    Salteras, pa zar nije jeftinije naći dobar motor i jednosavno zameniti. Tri sata posla...
      Vrh

  8. #28

    Re: Najcrnji dan

    Citat BIBAZOKI kaže:


    Salteras, pa zar nije jeftinije naći dobar motor i jednosavno zameniti. Tri sata posla...
    je...točno...ali ja namjeravam još dugo vozit moga kvatra....a s generalkom je to omogućeno, cila generalka će me koštati oko 350 eura....
      Vrh

  9. #29

    Re: Najcrnji dan

    Postavija sam klipove i košuljice, nabija ih na radilicu, ali sad imam jedan problem...nemogu naći novu pumpu ulja....postoje samo originali koje se naruče iz Francuske, ali dođu oko 250 eura bože sačuvaj....imam ja 2-3 stare pumpe, ali nekako su poideni zupci na vrhu osovinice...ajmo savjeti....
      Vrh

  10. #30

    Re: Najcrnji dan

    Nije meni bez veze nekada čuveni majstor Sava sa Karaburme (znaju ga stariji vlasnici Renoa iz Bgd), jedan od prvih majstora za četvorke, rekao da je jevtinije uzeti polovnu dobru mašinu mego menjati pumpu za ulje. Prema tome, kolega, u potragu za dobrom ali polovnom pumpom, jbg... ili motorom, opet jbg...

    Ma ne brigaj, važno je da je došlo proljeće , pa fjaka, pa sunce pa plaža, eh Dalmacijo, Dalmacijo. Nekada smo mi to zvali naše more a sada... u Tursku, opet jbg...Mada nije ni Turska loša, samo dalekooooo u PM...
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •