Reno4 kletve - Strana 3
Strana 3 od 34 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 334

Tema: Reno4 kletve

  1. #21

    Odg: Reno4 kletve


    John Doe, a shto bre vozish cement u chetvorki, rdjo od rdje rdjine. Ko je josh video da neko vozi cement u 4. Cigla? Mozhe. Plochice za kupatilo? Da. Vesh mashina? Pozheljno. Po moguchstvu nova "Candy".
    Nije da se hvalim, ali pre Uskrsa smo Joca i ja u mom crvenom doterali novu iz "Metroa"' "Candy" a posle sam staru odvezao u Mokrin, tashti. Ispravna je i radi k'o pushka jedino tashta ne zna da rukuje. Nauchila sa starom koja joj crkla, pa sa ovom nikako. Pere "na ruke". Ali nauchiche. Ima vremena. Mlada je. Tek 70 i dvetri... Ej!! Pardon. Odo' ja u off nachisto i kao da reklamiram ali zaneo se u serendanje...
    A ja pre neko vreme video kod mene u komshiluku dva matorca kopaju neku rupu. Betonske gromade i zemlju sa shutom tovare. Pogodite gde? Pa u 4. Skinuli zadnje siceve i lopatama ubacuju materijal ko u kamiJonche. A da ste ih videli samo. Likovi kao iz filma "Dekameron". Pored njih onaj dvoguzi pivski plastikanac marke" ZIDARSKA SRECHA". Pa malo kopaju, malo odmaraju, malo tovare. Ali najvishe se "okrepljuju" iz dvoguze. Pa kad je uzme u ruku (shake mu tolike da se prsti sastavili oko flajke k'o Vladi Divcu oko lopte) a on je prvo ispitivachki gleda. Kao da sumnja da nije neko u medjuvremenu urinirao u nju (verovatno posledica ranijih iskustava), pa je nekako mazi pogledom, koketira, udvara joj se, kao neshto joj tepa i izvinjava se... Hteo bi valjda da nategne ali da mu ona vrati popijeno i tako for ever, svaki put...Nisam imao kameru ili foto-aparat da ih ovekovechim, na zhalost...
    A i 4 je u istom fazonu. To mozhete lako da zamislite. To nechu da vam opisujem. Da vidite moj auto sa kojim radim i to je u glavnom to...

    Eto nove teme... KO je shta interesantno i komichno vozio u 4 ili video da neko vozi, never mind? I dogodovshtine koje uz to idu, of course... Otvaram temu, jeeee..

  2. #22

    Odg: Reno4 kletve

    -Dabogda vozio R4 po kisi...
    -Dabogda ti zadnja polica skripi...
    -Dobogda menjao zadnje svetlo po mraku...
    -Dabogda prvi put u zivotu stedeo gorivo i skuco se..

    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  3. #23
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Reno4 kletve

    I najjaca, kako sam samo zaboravio:
    "Dabogda ti ukrali stop-lampe 3x"
    i
    "Dabogda ti ukrali soferku ispred kuce, toj ispod prozora, a ker lajao a ti ne ustao"

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #24
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Odg: Reno4 kletve

    -Dabogda neneasao mesto za parkiranje
    -Dabogda ti negrejalo zadnje staklo
    Mr.4

  5. #25
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Odg: Reno4 kletve

    - dabogda te udario kolega iz kluba
    ......we are the first to program your future......

  6. #26
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Reno4 kletve

    Pa nisam... Ko te puko priznaj

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  7. #27

    Odg: Reno4 kletve

    Citat BIBAZOKI kaže:
    I najgora: Dabogda iz chetvorke seo u Juga...
    Brate, ti ga pretera, imam oba auta (R4 i Yugo) isto su godiste i prvi sam vlasnik, volim ih oba, ali R4 i Yugo ne mogu da se porede, slobodno mogu da kazem da je Yugo mnogo bolji od R4, jedine prednosti R4 udobnije vesanje (ali zato i nestabilnije), petora vrata i veci gepek.
    Kao sto vec rekao volim oba auta (R4 je moj, a Yugo zenin, ali vozimo oba zajedno, menjamo se), redovno ih odrzavam, oba izgledaju perfektno, ali ipak budimo objektivni.

    Pozdrav svima
    Plin je za kuvanje, dizel za lozenje, a benzin za voznju.

  8. #28

    Odg: Reno4 kletve

    Citat Driver kaže:
    Citat BIBAZOKI kaže:
    I najgora: Dabogda iz chetvorke seo u Juga...
    Brate, ti ga pretera, imam oba auta (R4 i Yugo) isto su godiste i prvi sam vlasnik, volim ih oba, ali R4 i Yugo ne mogu da se porede, slobodno mogu da kazem da je Yugo mnogo bolji od R4, jedine prednosti R4 udobnije vesanje (ali zato i nestabilnije), petora vrata i veci gepek.
    Kao sto vec rekao volim oba auta (R4 je moj, a Yugo zenin, ali vozimo oba zajedno, menjamo se), redovno ih odrzavam, oba izgledaju perfektno, ali ipak budimo objektivni.

    Pozdrav svima

    "4" napred , Yugo stoj...

  9. #29

    Odg: Reno4 kletve

    [quote=Driver]
    Citat BIBAZOKI kaže:

    slobodno mogu da kazem da je Yugo mnogo bolji od R4, jedine prednosti R4 udobnije vesanje (ali zato i nestabilnije), petora vrata i veci gepek.
    Znaci, ne ulazeci u raspravu bilo kakvu, da nisam nikada vozio Yuga pa ajde da kazemo.....
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  10. #30
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Reno4 kletve

    r4 nestabilniji od yuga?jel moguce?Pa 8oih renault je poklanjao 4ke onima koji uspeju svoju da prevrnu na ravnom putu.Niko nije dobio novog r4.100% sam siguran da motor od r4 je mnogooo bolji od yuga.Cenim da motor mojeg r4 c\moze da sahrani motor novog yuga.Pa r4ci u prospektu pise da generalna ide posle 400 hiljada km ako treba.Imam kuci tu knjizicu.A i da vise trosi kad je prozor otvoren .

Slične teme

  1. Prodajem sigurnosne srafove za reno4
    Autor 14henry u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.01.2015, 14:03
  2. Reno4
    Autor v3xbu2 u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 24.11.2013, 23:08
  3. menjac za reno4 tl
    Autor chicha u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.04.2009, 16:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •