PDA

Puna verzija : dosao je i taj tuzan dan ...



Duki
14.05.2014, 00:02
Drugari, dosao je i taj tuzan dan, moram da prodam svoju Chetvorkicu.
Druzimo se od 1989, na njoj sam ucio da vozim, prve ljubavi, skijanja, daleki putevi, sve znate ...

Kola se prodaju, jer mi trebaju sigurnija zbog prinove.
Cetvorkica nema pojas na zadnjem sedištu, pa da zakačim stolicu za dete.

U voznom stanju je, bio sam do Šapca, Kragujevca i Novog Sada u zadnjih par meseci.
Da, kriv sam, jer isto tako nisam dosao do Arene ... nece me oprati ni Sava, ni Dunav.

Dusan

http://www.polovniautomobili.com/oglas4784722/renault_r_4_gtl/

raki72
14.05.2014, 13:06
Kad prodje ovaj potop cucemo se,treba mi jedna cetvorka za rodjaka sa sela,u kom si kraju cisto informativno?

Duki
15.05.2014, 00:12
Vrachar/Chubura, malo ispod Gradica Pejton i parka.

Vaistinu potop, al' Cetvorkica je sve odplivala sta je trebalo danas, ljubi je majka

Cujemo se!

sinpar
18.05.2014, 12:00
iza zadnjeg sjedišta imaš u podu dva pvc poklopčića kad ih izvadiš imaš navoje sa sjedištem se dobiva mala dva remenčića muški i žensku provučeš kroz sic između naslona i sjedala i voila.Jednostovnim klikom odkopčaš sic ,izvadiš kad ti ne treba
Prinova, to je rijetko dobra vijest SVAKO DOBRO!!!

Duki
04.06.2014, 18:06
Sinpar, hvala na cestikama za cherku i sugestiji, ali J.
Da sam mogao, uradio bih kao MareBg sa Malim Divom, lagano i temeljno (ali bih konzervirao motor posle njegovog iskustva).
Danas sam ga prodao, zena se zaplakala (na studijama smo se jos vozali u njemu), a ja sam se jedva uzdrzao pred kupcem (boys don't cry ..). Slikali smo se, i onda je otisao za Nis.

Pitam se da li stvar moze da ima dusu, da li je i Cetvorkici zao, i da li se oseca izdana.
E, jesam lud ...

doctor
05.06.2014, 09:59
Čuje ona sve.
Da ste svi živi i zdravi,biće četvorki još ihahaj...neustivi su pa će trajati bar još jedan vek.