PDA

Puna verzija : Објашњење - Нова шасија иа рено 4 !!!



Slobodan
31.10.2011, 08:38
Извињавам се свима што сам дао оглас, а да се претходно нисам договорио са власником(стриц) шасије. Кренуо сам у расчишћавање гараже, па сам између осталог хтео и ње да се решим.
Ни са ким се нисам договорио у вези продаје, већ сам онима који су звали рекао, да ћу им јавити сутрадан ако власник пристане.
Како још нисам добио зелено светло да је продам, нисам се јављао на телефон. А и сат времена по постављању огласа имао сам 36 пропуштених позива са различитих бројева, и огроман број порука, јер ми је телефон увече једно време био искључен.
Није ми циљ да провоцирам чланове форума, јер сам оглас дао и на сајтовима за ауто делове.
Пошто је неколико људи звало, а у исто време и слало преко смс-а различите понуде и потврде о куповини, ако до ње уопште буде и дошло, поставићу овде на сајт лицитацију. Мислим да је то најпоштеније.
Поставићу и фотографију шасије на оглас и фиксни телефон, да неко опет не помисли да је оглас лажан. Све информације о шасији ћу вам дати тада, не морате ме звати.
Још једном се извињавам, није ни био циљ да икога провоцирам.
Поздрав и свако добро.

Neb_Mes_Ur_Mau
31.10.2011, 08:42
Okej, pošteno.

Neka najbolji pobedi! :s35:

http://ilol.rs/upload_pic/31.jpg

Pasha
31.10.2011, 08:44
Cuo sam se sa covekom,ok je,problem je bio taj koji je napisao i kraj rasprave :c062:

doctor
31.10.2011, 09:04
Fer resenje,nek najbolja ponuda pobedi!
Srecna licitacija!

John Doe
31.10.2011, 09:29
Ko god da kupi dajte ljudi nesto napravite sa njom.

P.S. Ja cu se samoubit sa svim onim svojim dijelovima :osmeh:

IDIBREACAJE
31.10.2011, 09:41
Nek je sa srećom svima u licitaciji......
Neka najbolji pobedi to jest ja.......... :a034:

djenka
31.10.2011, 10:04
A zainteresovani bi bili ? Cenim ja licitacija je fer, ali glupo je da samo sebi nabijamo cenu.

Slike bi bile pozeljnje.

doctor
31.10.2011, 10:14
Upravu je djenka!
Iako mi je auto slupan i idem peske,ako da Bog da je uzmem,do proleca bice na gotovs svima ko hoce svratiti do Kraljeva,plus ce se uzeti sve mere(podnica,krakova...),milion slicica napraviti,pa tek onda ugraditi po lepom i suhom vremenu!

Neb_Mes_Ur_Mau
31.10.2011, 10:49
Okej, ajmo ovako ako se slažete:

da ne bude nabijanja cene ovde na ovoj temi ćete da se prijavite, ko je zainteresovan, za kupovinu šasije.
Možete nekom koga odaberete da pošaljete ponude do koliko bi vi platili. Vi odaberite člana koji će primati ponude.
Onaj koji ponudi najviše će imati priliku da i javno izlicitira.
E sad, ako postoji čopor, familija, štagod, mislim da smo saglasni da se dalje ne proziva, ali isto tako da taj koji ponudi neku cenu stvarno i ima toliki novac, a da se šasija uzme jeftinije od PM-ovanog iznosa ponude. Samo onaj kojem će se slati ponude će znati koliko je ko licitirao, na uvid će podatke o visini iznosa, u ovom slučaju bodova, će dobiti svi nakon obavljene primopredaje. Onaj koji bude primao ponude je isključen iz licitacije.

Mogu da licitiraju samo postoječi članovi foruma. Ovi koji dolaze samo da kupe fore su isključeni iz licitacije.

Ako se slažete potvrdite ovde. Mislim da je ovo fer i mislim da na osnovu tražene cene bi svako preterivanje bilo suvišno i dokazivanje stava da je nečiji veći. Cenim da je 200€ fer cena. Vi, ako mislite drugačije demantujte u javnoj diskusiji na ovoj temi.

Neka najbolji pobedi.

IDIBREACAJE
31.10.2011, 10:58
Evo ja se javljam da primam ponude...... :vidbudale:
Pošto neću učestvovati u licitaciji........ :siroma:

A sve ponude će se na kraju obavljenog posla izbaciti javno u ovoj temi........ :kuler:

Neb_Mes_Ur_Mau
31.10.2011, 11:07
Još jedna stvar, potencijalni kupac se obavezuje da će dozvoliti ili uraditi premer i šablonizaciju šasije. Iskreno bih najviše voleo kad bi mogli da uradimo šablon za sklapanje, isti onakav kakav englezi imaju, pa da na osnovu šablona mogu nove/druge šasije da se montiraju, sklapaju, repariraju. :maul:

doctor
31.10.2011, 11:19
Licitacija treba da bude javna bez komplikovanja,a uostalom prodavac ce sam postaviti uslove?
Netreba ni procenjivati koliko vredi,posteno vredi vise od 200e manje od 1000e,da prodavac ne pomisli da je sasija potcenjena ili precenjena.
Uglavnom ja ucestvujem,do poslednjeg evra u Mocvari!
Srecno!

doctor
31.10.2011, 12:25
E moj frik,prvo covek koji je prvi dosao do sasije nije postovao zakon prvog vec cash & carry kod famoznih krakova i kutija!
Ipak gleda Bog sve,pa ja na dan kad slupah kola bila je slava dedi i babi,umesto da podignem slavu kao i svake godine,ja sam hteo ljude da pocastim dolaze s puta,plus pomenu popa i TRAS u keca!Skola se svaka placa!
Ja ako je izlicitiram dovescu i popa da je okadi pupupu zlu netrebalo!

frik-ri
31.10.2011, 13:01
Ja odgovrno tvrdim da bi doveo autogenog zavarivaca da ju raskomada... Pas bio ako lazem... Bas radi svih ovih smicalica koje se desavaju i prozivanja u stilu koristenja zamjenica i nekih drugih rijeci.
Nema sloge i amen. Mozemo se mi prskati i kaditi cime hocemo, ali cim se naprska drustvo sa malo alkohola dolazi do problema i prozivki. Bilo javno, bilo poskrivecki. Ja otvoreno kazem - to se meni ne svida. Ova sasija je samo Gospodar šasija ciji ce vlasnik natezati prepucij preko korone i vikati maaaaajjj preeeešššššssssss šaaasiiijaaaa dok ce svi drugi htjeti postopoto biti vlasnici zasljepljeni sa moci kojom ih Gospodar šasija zove i muti im um...
Kako u blizini nema mocne i vjecne vatre ognja mordorskog ja bi to rijesio sa C2H2 koji sa O2 razvija preko 2000° C i puuunoooo iskri ako se to priblizi metalu...
Cemu ljubomora i to natezanje tko ce je kupiti? Dabogda ju kupio neki čovo koji nema veze ni sa nama ni sa Cetvorkama i koji ce na nju nakalemiti Arana i po kucama piliti drva. A vrhunac apsurda bi bio kad bi na nju nakalemio i felne sa 4 rupe od keca ili Golfa... To bi bio pravi i istinski deus ex macchina... :a055:

Sonne
31.10.2011, 13:21
Ja predlazem da licitacija bude javna na nekom od specijalizovanih sajtova za to :kolce: predlazem da to bude http://www.limundo.com/ da se manemo opet manipulacija i gluposti tipa jedan covek ce da prikuplja tajne ponude pa ce onda da obavesti ko je koliko nudio i ko ce ucestvovati i slicnih stvari. Kada vec niste ispostovali moj dogovor (a laz je da nismo zakljucili kupovinu) da sasija ode za 100 evra i da bude dostupna svima sada cemu uskakati jedni drugima u dzep pa kad ode na preko 1000 evra onda cemo da vidimo sta i kako i ko ce je uzeti. zato sam ja predlagao da klub ima fond za otkup ovakvih stvari i onda bi sasija isla u klubski auto koji bi mogli recimo da koriste svi clanovi dok im je auto na popravci ili je slupan kao docin. I kraj price svi bi mogli da je premere prekopiraju izljube spavaju u njoj ali niko ne bi imao excluzivno pravo na nju! razmislite o tom koraku isto :uredu:
Ka se samo prijavljujem da cu ozbiljno ucestvovati na licitaciji ukoliko bude javna zati i predlazem prodavcu da to bude http://www.limundo.com/

A sto se pomenutih krakova tice i tu je sve bilo jasno i transparento samo to ljudi nece da priznaju :a024:
evo i dokaza



ljudi evo preliminarnih rezultata prodaje felne su kaparisane sutra ih skidam sa auta :uredu:
za krakove se vodi ostra borba kao da je licitacija u pitanju sve je cash and carry nista pocek nista rate ne zato sto ja necu da ucinim vec zato sto je takva situacija. pozdrav :a055:

Btw juce sam dobio ban danas sam vec vidim odbanovan? :s35:

John Doe
31.10.2011, 18:51
Mala digresija, nedavno je bila nova sasija u Slo, vodite racuna o tome.

Neb_Mes_Ur_Mau
31.10.2011, 21:52
Mala digresija, nedavno je bila nova sasija u Slo, vodite racuna o tome.

Jel ona za 750 evra...

John Doe
01.11.2011, 07:55
Ne znam koliko je bila, jel ti bas hoces da platis ovu sasiju maksimalno? :a014:

Neb_Mes_Ur_Mau
01.11.2011, 09:36
Ne, nego da se zna da nije prvi put prodata po toj ceni, pa se pojavila po ceni 0d 700 pa nije ni tad prodata. Kad je Jan sa onolikom lovom nije uzeo o čemu mi pričamo. U Hrvatskoj je na oglasima bila jedna za 200€...
Ima ih, tu su negde, isto kao sa felnama. Pre dve godine smo ih kupovali na Ibeju, sad ih kupujemo tu negde iza ugla. nekad smo ih plačali po 300€, sad nam ih nude po 30-40€...
http://www.limundo.com/slika-Aluminiumske-felne-za-Reno-4-i-5iq--5461130v288h216.jpg

Početna 100 evra, sad me pita lik da li mi je mnogo 50€.

Tako će biti i sa ovim, tresla se gora (Sonne) rodio se miš (šasije po 100 evra)... Na kraju ih niko neće hteti...

John Doe
01.11.2011, 10:24
Ako jeftino kupis ove felge biljezim se :osmeh:

Neb_Mes_Ur_Mau
01.11.2011, 10:27
:zloca: