PDA

Puna verzija : Renault 4 GTL PRODAJEM



nid
23.07.2009, 08:53
Renault 4 GTL, 1987 godiste, 1100cc, NEREGISTROVAN, presao je oko 157000km, naravno auto je u voznom stanju.
Auto je na moje ime i iskljucivo sam ga ja vozio.

Limarijski je los, tacnije zadnje desno krilo mora da se gituje, pod je odlican, torzije su dobre, sanke (drzaci za motor) su dobri., Prednje desno krilo sam mu menjao, jer sam ga malo cuknuo pa me je mrzelo to da peglam pa sam stavio drugo, Kosevi su dobri.

Mehaniki gledano auto je ok, motor je dobar, ne trosi ulje, menjao sam mu pre godinu dana sve kugle, lezajeve, manzetne, itd... Auto je moram priznati malo tvrdji. Karburator je pristojan, ja sam ga cistio par puta kad se zapusio. U junu p[rosle godine je zamenjena lamela, tacnije ceo set, lamela, korba i lager, naravno kupljeno je original novo i montirano. Gorivo trosi oko 6 na otvorenom, oko 8 po gradu, naravno zavisi i kako se vozi... :) U poslednje vreme je pocela da se cuje poluosovna (tako mi rece majstor) ali stvarno nemam vremena da to menjam :) nadam se da to nije neka velika invensticija. Imam u poslednje vreme problem sa anlaserom, nece svaki put da upali.

Vozacevo sediste je dosta lose, trebalo bi ga menjati, ostala sedista su dobra.

Ako Vas jos nesto bude zanimalo vi pitajte.

Pozdrav svima!


CENA 200 Eura


065/218 4802 (moze sms) Nikola